Naga MarketsSytuacja na Bitcoinie do dolara amerykańskiego coraz mniej ciekawa . W zeszłym tygodniu cena zeszła o prawie 80 USD w dół, a para kryptowalutowa obecnie handlowana jest po 403.43USD (Bitstamp). W tym samym momencie na BTC/LTC cena zamknęła się powyżej istotnego poziomu oporu (0.0106). Dzisiejsza sesja jak na razie przynosi kolejne wzrosty i obecnie para wyceniana jest na 0.1081. Zapraszamy na przegląd najpopularniejszych kryptowalut na rozpoczynający się tydzień!

BTC/USD                                                                                                     

Na wykresie dziennym BTC/USD nie dzieje się nic ciekawego, popatrzymy więc na wyższy interwał. Na wykresie tygodniowym widać, że cena pary dotarła do istotnego poziomu wsparcia na 402. Ostatni raz cena tak nisko znajdowała się w kwietniu bieżącego roku, a w okresach wcześniejszych poziom ten był wielokrotnie testowany.Świeca tygodniowa nie przebiła wspomnianego poziomu zatrzymując się w strefie, którą tworzy dolne ograniczenie kanału spadkowego oraz horyzontalne wsparcie. W stronę północną cena posiada przed sobą opór w okolicach 480 oraz 514. Na obecnych poziomach warto szukać sygnałów zakupowych sugerujących potencjalne odbicie w stronę górnego ograniczenia niedźwiedziego kanału.

BTC/USD na wykresie W1 znajduje się w kanale spadkowym
BTC/USD na wykresie W1 znajduje się w kanale spadkowym

LTC/BTC

Na wykresie dziennym Litecoina do Bitcoina widzimy, że cena utrzymuje się w kanale wyznaczanym przez horyzontalne wsparcie 0.0106 (ewentualnie można poszerzyć je do 0.0096) oraz poziom 50% Fibo (0.01145). Jak widzimy cena bardzo dobrze respektuje połowę zniesienia całego ruchu spadkowego z połowy lipca-sierpnia 2014.

Poziom był mocno testowany i naruszany w ostatnich sesjach, jednak nie udało się go przebić co zaskutkowało osunięciem w stronę wcześniej wspomnianego wsparcia (0.0102). Cena ponownie odbiła i w czasie wczorajszej sesji zamknęła się powyżej oporu 0.0106. Istnieje szansa na kolejne dojście do 50% zniesienia Fibo i osunięcie w dół. Range trading jak najbardziej wskazany.

LTC/BTC wykres dzienny. Range trading jak najbardziej wskazany!
LTC/BTC wykres dzienny. Range trading jak najbardziej wskazany!

Analizy techniczne kryptowalut wykonywane są przy użyciu narzędzia, które znajdziecie w sekcji Wykresy Online na naszej stronie (link). Rozbudowane możliwości, niezwykle prosta obsługa i możliwość śledzenia wszystkich najważniejszych światowych instrumentów w jednym miejscu!Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here