Naga MarketsChińskie BTCC pozostaje najstarszą, wciąż aktywną giełdą wymiany kryptowalut na świecie. Powstała w 2011 roku platforma poinformowała o planowanych zmianach w swojej działalności. 


W czerwcu zaprezentujemy wyczekiwaną, nową wersję platformy BTCC. Niektóre z kluczowych jej elementów na których się skupiliśmy to: podwyższona płynność, szybsza obsługa wpłat i wypłat z depozytów oraz węższe spready – informuje posiadające swoją siedzibę w Hong Kongu BTCC.

Wyciągając wnioski z głośnego przypadku japońskiego Coincheck, firma wprowadza do swojej platformy cold wallety umożliwiające bezpieczne przechowywanie kryptowalut na giełdzie. Zapewniające o nowym, przełomowym systemie BTCC przekonuje, że platforma, która ma zostać wprowadzona już w czerwcu umożliwi nie tylko bezpieczne, ale i ultraszybkie transakcje kryptowalutowe.

Do kwestii bezpieczeństwa podchodzimy z ogromną uwagą i jesteśmy dumni z tego, że nasze zabezpieczenia nigdy nie zostały złamane – czytamy w nocie prasowej giełdy.

BTCC, które niegdyś występowało pod marką BTC China jest pierwszą giełdą wymiany kryptowalut na świecie. Do opuszczenia kraju przez firmę przyczynił się Ludowy Bank Chin, który we wrześniu 2017 roku zakazał przeprowadzania ICO na terenie kraju.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here