Naga MarketsBTC Studios zrealizuje projekt z branży fashion? Komentuje Jarosław Zeisner
Członek zarządu BTC Studios, Jarosław Zeisner

400 tys. euro pozyskane od zagranicznego inwestora, zostanie pozyskane na produkcję 5 z 8 planowanych przez BTC Studios gier, mówił w rozmowie z Comparic24.tv członek zarządu spółki, Jarosław Zeisner. W przeciągu zaledwie jednego tygodnia notowany na NewConnect podmiot zyskiwał 100%, a wycena jego akcji osiągała rekordowe 5,6 zł. Pozyskany przez spółkę inwestor, grupa PHB, działa w branży modowej i jak ma nadzieję Zeisner wyniknąć może z tego nowy projekt studia.

  • BTC Studiosz nowym inwestorem. Grupa PHB wesprze Spółkę kwotą 400 tys. euro
  • Środki zostaną przeznaczone na finansowanie nowych tytułów, w tym 5 znajdujących się cały czas w kolejce studia
  • Jeszcze 13 maja za akcje BTC Studios płacono 1,38 zł, 26 maja wartość ta osiąga 5 zł

Te artykuły również Cię zainteresują
BTC Studios z nowym inwestorem oraz z nowymi tytułami czekającymi na wydanie

Spółka poinformowała, że 143,1 tys., akcji spółki objęła grupa PHB, a wartość transakcji wyniosła 400 tys. euro. Cena objęcia jednej akcji Spółki wyniosła 12,77 zł. BTC Studios zdecydowało, że pozyskane środki zostaną przeznaczone na finansowanie produkcji nowych gier mobilnych oraz konsolowych.

W ostatnim czasie wokół spółki sporo się dzieje. Dopiero co sąd zmienił nazwę Blockchain Lab na BTC Studios (pod koniec kwietnia), a kilka tygodni później pojawia się informacja o pozyskaniu ważnego inwestora. Studio pod nową nazwa ma zamiar nadal skupiać się na tworzeniu gier i chce przy 6 opublikowanych tytułach w tym roku pozyskać niemal 420 tysięcy użytkowników i osiągnąć zysk netto rzędu 23 mln zł w przeciągu kolejnych 4 lat.

Zobacz również: Domenomania.pl, następnie Blockchain Lab, teraz BTC Studios – spółka z NewConnect znowu zmienia nazwę

Najbardziej atrakcyjny i ekscytujący moim zdaniem nowy projekt, który mam nadzieję wyniknie z faktu nawiązania współpracy z nowym inwestorem (…). Związek z nami jest dla niego okazją, żeby wejść w zupełnie obce dla nich obszary (…) – komentuje Jarosław Zeisner. Jak zdradził, nowy inwestor jest związany z rynkiem modowym i jednym z głównych motywów nawiązania współpracy z BTC Studios może być chęć połączenia świata gier ze światem fashion oraz możliwość lokowania produktu w świecie cyfrowym.

BTC Studios ze spółki groszowej w tydzień stało się walorem wycenianym na ponad 5 zł. Źródło: Topstock.plConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here