Naga MarketsBTC Studios S.A. spółka notowana na NewConnect poinformowała w komunikacie, że modyfikacji ulegnie obecny skład zarządu. Wejdą do niego Wojciech Kaszycki oraz Krzysztof Jagieło. Zmiana ściśle powiązana jest z trwającą transformacją strategii biznesowej spółki, która rozpoczęła się w ostatnim kwartale 2020 roku.

  • Zgodnie z komunikatami nowy Zarząd Spółki przekaże dział gier mobilnych pod nadzór i realizację swojej Spółce zależnej Madsword Studios,
  • Sam skupi się na wydaniu flagowej gry wideo, której premierę zaplanowano jeszcze na 2021 rok.
  • W trakcie poniedziałkowej sesji akcje BTC Studios na NewConnect rosną o ponad 3%

BTC Studios informuje o istotnych zmianach

Skład zarządu, po lutowym odwołaniu Artusa Pumpursa, Janisa Innussa i Dariusza Ogrodnego, uzupełnią Wojciech Kaszycki i Krzysztof Jagieło. Pierwszy z nich to przedsiębiorca silnie angażujący się w innowacyjne projekty z branży IT oraz FinTech. Swoje doświadczenie wykorzystuje również doradzając przy projektach cyfrowych firmom w Polsce i za granicą.

Te artykuły również Cię zainteresują
Krzysztof Jagieło z kolei do tej pory pełnił funkcję dyrektora kreatywnego w renomowanych agencjach marketingu i reklamy. W swojej karierze odpowiadał za szereg projektów komunikacyjnych nagradzanych na europejskich i polskich festiwalach reklamy.

Zmiany, które obecnie obserwujemy w spółce podyktowane są chęcią wzniesienia jej na wyższy poziom. Niezbędne do tego były również modyfikacje personalne. Dodatkowo kilka ostatnich miesięcy można podsumować stwierdzeniem, że była to wytężona praca optymalizująca strategię biznesową. Niektóre decyzje mogą wydawać się zaskakujące, ale podejmowane są z pełną świadomością i podyktowane troską o przyszłość spółki. Cieszy więc fakt, że mogę firmować swoją osobą nadchodzący przełom. Do tej pory, jako właściciel pakietu większościowego akcji Spółki kibicowałem jej trochę
z boku –
mówi Wojciech Kaszycki.

Wspólnie jednak z poprzednim Zarządem oraz Radą Nadzorczą doszliśmy do wniosku, że ten rok będzie przełomowy dla firmy. Stworzyliśmy koncepcję skupienia się na jednej solidnej, konkretnej i międzynarodowej produkcji gry video. To na tym w najbliższych miesiącach będziemy koncentrowali zarówno budżet, jak i wszelkie inne zasoby. Już niebawem przedstawimy bardzo interesującą propozycję i oficjalnie zaanonsujemy jeden z ciekawszych tytułów na rynku gamingowym w ostatnich latach – dodaje.

Zmiany, do których odnoszą się nowi członkowie zarządu już mają miejsce. Cały proces pracy nad grami mobilnymi ulega optymalizacji i dostosowaniu do rynków, na których tytuły mogą uzyskać odpowiednią monetyzację

Cieszę się na myśl o nowych wyzwaniach. Ostatnie wydarzenia można określić słowem: ekscytujące. Spółka przeanalizowała dotychczasowe działania, zweryfikowała ewentualne niedostatki i w chwili obecnej ma jasno określone kolejne etapy postępowania. Myślę, że rok 2021 może być dla niej przełomowy – tłumaczy Krzysztof Jagiełło..

Co więcej, część tytułów będzie wspierana sub-dystrybutorami i partnerami wspierającymi sprzedaż gier na światowych rynkach. Tutaj Spółka właśnie zakomunikowała podpisanie umowy z jednym ze Światowych liderów firmą Coda Platform Limited, która w ramach kontraktu zajmie się sprzedażą i marketingiem gry Smooth Wheel. Spółka zagwarantowała sobie umową z partnerem stały i określony dochód z gry w 2021 roku – co najmniej 80 000 USD, oraz dodatkowe wynagrodzenie stanowiące procentowy udział w zysku po przekroczeniu wartości gwarantowanej przez Coda Platform.

Wszystkie działania w 2021 roku są nakierowane na zbudowanie stabilnych przychodów, wygenerowaniu zysku i konkretnej wartości dla akcjonariuszy. Musimy się przygotować na bardzo pracowity rok, ale jestem przekonany, że wprowadzimy BTC Studios S.A. na odpowiednie tory. – dodaje Wojciech Kaszycki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here