Naga MarketsBTC Studios wydaje nową grę. Kurs akcji pikuje! | Rozmowa z prezesem zarządu BTC Studios S.A.We czwartek, 29 października odbyła się rozmowa z prezesem spółki BTC Studios S.A. – Adrianem Smarzewskim. W jej trakcie redaktor pytał o niedawną premierę nowej gry, rozpoczęcie dystrybucji gier na rynku Chińskim, potencjalną emisję nowych akcji, a także ocenę rynku gamingowego w Polsce. Z materiału dowiemy się także, czy spółka ma w planach w przyszłości wypłatę dywidendy.

  • Prezes BTC Studios S.A. – Adrian Smarzewski, odpowiedział w rozmowie na pytania redaktora Comparic24.tv – Marcina Podlackiego.
  • Akcje spółki, od początku sierpnia przebywają w trendzie spadkowym.
  • Spółka przed 9 dniami wydała nową grę: Taffy: Feed The Kitty.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zobacz również: Akcje Ekopol gwiazdą na parkiecie NewConnect. Rozmowa z Prezesem Zarządu Andrzejem Piecuchem

Versus Systems dostarczy BTC Studios oprogramowanie do organizowania turniejów

Analizując bieżące komunikaty płynące ze spółki, przed dwoma dniami, 27 października, BTC Studios poinformowało o nawiązaniu umowy z Versus Systems Inc. na mocny której, zobowiązało się dostarczyć rozwiązanie w postaci platformy do organizowania turniejów z nagrodami, która będzie dedykowana do gry mobilnej: „Taffy: Feed The Kitty”. Narzędzie będzie stanowić mechanizm monetyzacji w planowanym dodatku (wyzwaniu o charakterze marketingowym) „Pizza Challenge”.

Zadaniem stron umowy, będzie pozyskiwanie partnerów reklamowych a także sponsorów, którzy będą uiszczać odpowiednią opłatę w zamian za promocję swoich usług i produktów w niedawno wydanej grze.

Podział zysków ma odbywać się na podstawie następującego modelu:

– jeśli partnerów reklamowych pozyska Versus Systems Inc. – 50/50 proc. udziału w przychodach osiągniętych w ramach przedmiotowej platformy przez Versus Systems Inc.
– jeśli partnerów reklamowych pozyska Emitent – 30/70 proc. udziału w przychodach osiągniętych w ramach przedmiotowej platformy przez Versus Systems Inc.

Zobacz również: Skala działalności Mercator Medical może wzrosnąć kilkukrotnie: Czat z W. Żyznowskim

Akcje BTC Studios na wsparciu w okolicach 3,3 zł.

Począwszy od początku sierpnia bieżącego roku, akcje BTC Studios przebywają w dynamicznym trendzie spadkowym, a kurs spadł w okolice poziomu wsparcia, wyznaczonego na początku czerwca bieżącego roku w okolicach 3,3 zł. Należy pamiętać, ze akcje BTC Studios, podczas dołka bessy w połowie marca bieżącego roku osiągnęły poziom nawet 0,7 zł., zatem w dalszym ciągu kurs jest kilkanaście procent wyżej, a podczas lokalnego szczytu na początku sierpnia, kiedy za 1 akcję spółki należało zapłacić 12 zł. skala wzrostu przekraczała 1500%!

Utrzymanie opisanego wyżej wsparcia powinno w krótkim terminie doprowadzić walory w okolice 5 zł., gdzie obecnie przebiega najbliższy, mocny poziom oporu.

Notowania BTC Studios z ostatnich 6 miesięcy. Źródło: tradingview.com

W czwartek, po godzinie 15, akcje BTC Studios zyskują 2,86%, a kurs oscyluje w okolicach 3,6 zł. Obroty na walorach spółki są jednak niewielkie i wynoszą 6,3 tys. zł.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here