Naga MarketsScenariusz, w którym bitcoin (BTC) spadłby do zera nie jest już możliwy, uważa współzałożyciel kryptowalutowego funduszu hedgingowego Morgan Creek Digital, Mark Yusko. W najnowszym wywiadzie dla The Wolf Of All Streets ze Scottem Melkerem, Yusko stwierdził, iż dyskusja o zerowym kursie BTC może sięgnąć zenitu, podczas gdy wiodące aktywo kryptowalutowe wzrasta na wartości i we wtorek osiąga nowy historyczny szczyt na poziomie 63 200 USD.

  • Zamierzamy się przenieść do prawdziwie cyfrowego i zdecentralizowanego świata, który jest po prostu znacznie lepszy, stwierdza Yusko
  • BTC jest znacznie lepszy od złota i może skonsumować udział w rynku żółtego metalu
  • Wzrost danych w zakresie adopcji, portfeli, bloków, transakcji i przypadków użycia tych innowacji technologicznych

Bitcoin (BTC) będzie warty 500 000 USD, twierdzi Mark Yusko

Jak dla mnie to przy 450 000 dolarów za monetę BTC ludzie będą wariować. Chociaż są też tacy, którzy twierdzą, że stąd musi spaść do zera. Zero jest niemożliwym scenariuszem. Jest wiele rzeczy, które sieć BTC zamierza zrobić poza byciem tylko magazynem wartości. Bierzemy świat tradycyjnych finansów i świat analogowy, który przeszedł do finansów elektronicznych i scentralizowanych, teraz zamierzamy się przenieść do prawdziwie cyfrowego i zdecentralizowanego świata, który jest po prostu znacznie lepszy – powiedział Yusko.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ekspert dodaje, że sprawy fundamentalne dotyczące łańcucha wskazują na siłę bitcoina.

Informacje, na które wszyscy patrzymy obiektywnie, jeśli spojrzymy tylko na dane w zakresie adopcji, portfeli, bloków, transakcji i przypadków użycia tych innowacji technologicznych, [one] po prostu rosną. Tak więc zasadniczo moje przekonanie jest teraz niewiarygodnie silne – dodał.

Jeśli chodzi o cenę docelową dla bitcoina, Yusko uważa, że ​​BTC jest znacznie lepszy od złota i może potencjalnie skonsumować udział w rynku żółtego metalu w drodze do bycia niekwestionowanym zasobem wartości.

Czy bitcoin może wtedy osiągnąć ten poziom, będąc nie tylko do celów pieniężnych, ale jako czysty magazyn bogactwa i wartości użytkowej? Tak, może. Raoul Paul napisał, że ceną docelową jest milion dolarów za monetę. W pewnym sensie też tak uważam, dla mnie to około pół miliona dolarów za monetę – podsumował.

Kurs bitcoina (BTC) na nowym historycznym szczycie

Notowania kursu BTC/USD silnie wzrastają we wtorek o około 4,5% przebijając dotychczasowy szczyt 61 781 USD ustanowiony 13 marca. Tym samym nowy historyczny szczyt wynosi 63 199 USD. Dalszy wzrost powinien doprowadzić do testu okrągłego poziomu 65 000 USD. Z drugiej strony lokalne wsparcie stanowi strefa 60 000 – 600 100 i dopóki kurs pozostanie powyżej presja wzrostowa będzie przeważać.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs biomed lublin | kryptowaluty prognozy | prognozy giełdowe | prognoza bitcoin |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here