Naga MarketsBSC Drukarnia Opakowań S.A. jest wysoce wyspecjalizowanym producentem opakowań z tektury i papieru dla markowych produktów, z rynkiem zbytu głównie w Europie Środkowej i Wschodniej.

Spółka przyzwyczaiła inwestorów do stabilnych wzrostów w latach ubiegłych. Niestety obecnie kończący się rok nie był zbyt udany. Generalnie cena poruszała się bokiem między 30 a 38 zł. Patrząc na wykres w skali tygodniowej, widać że strefa wsparcia okolic 30 zł jest bardzo silnie broniona. Obecnie trwa kolejne odbicie od niej. Wygląda ono na tyle dynamicznie, że można oczekiwać próby powrotu do szerszego trendu. Linia korekty jest już przełamana, a formacja podwójnego dna stanie się aktywna po wybiciu tegorocznych maksimów w rejonie 38 zł. Jeżeli tak się stanie, w dłuższym okresie czasu można byłoby oczekiwać powrotu na historyczny szczyt notowań. Na początku grudnia spółka otrzymała mocną rekomendację celującą w 39,60 zł.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 22.12.2017
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na NZDUSD 22.12.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here