Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

BSC Drukarnia Opakowań S.A. jest wysoce wyspecjalizowanym producentem opakowań z tektury i papieru dla markowych produktów, z rynkiem zbytu głównie w Europie Środkowej i Wschodniej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 5,6% przy całkiem niezłych obrotach. Patrząc z szerszej perspektywy, cena pnie się powoli do góry od końca listopada, jednak temu ruchowi zdecydowanie brakuje dynamiki. Obecnie niewiele już brakuje aby cena wybiła poziom poprzedniego szczytu co mogłoby nadać większej siły wzrostom. Jest na to szansa, gdyż obecnie szykuje się najlepszy tydzień od dłuższego czasu, pod warunkiem, że w piątek nie dojdzie do realizacji zysków. Wybicie powinno oznaczać dalsze wzrosty w kierunku maksimum trendu wzrostowego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Przedmiotem działalności ERG S.A. jest produkcja na szeroką skalę nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych: folii polietylenowych, wyrobów wtryskowych oraz taśm samoprzylepnych.

Od początku tygodnia dochodzi do spadków, jednak wczorajsza sesja miała niezwykle pozytywną wymową. Była to pierwsza udana sesja w tym tygodniu, podczas której cena podskoczyła o 8,3%, co ważne przy obrotach przewyższających sesje spadkowe. Ma więc miejsce próba odbicia od lokalnego wsparcia opartego o poziom poprzedniego dołka. Wzrosty mogą być efektem informacji o uruchomieniu dwóch nowych linii produkcyjnych, które mają zwiększyć moc produkcji o ok. 18%. Na wykresie tygodniowym widać, że obecna konsolidacja ma miejsce pod ważnym oporem okolic 70 zł. Sądząc po braku gwałtownej wyprzedaży oraz długich dolnych cieniach świec zarówno tygodniowych jak i miesięcznych, spółka ma szanse na wybicie oporu i dalsze wzrosty. Ostatnio o spółce pisałem 3 kwietnia.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here