Naga MarketsPuzzle UE UK Unia GBP Brexit EURBrytyjska prasa miała dotrzeć do dokumentów wskazujących na tajne przygotowania rządu do tzw. twardego Brexitu. Na łamach programu „To warto wiedzieć” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował, iż dziennikarze The Times ujawnili, że brytyjski rząd przygotowuje się na scenariusze powrotu granicy między Irlandią, a Irlandią Północną a także zwiększonych wydatków socjalnych. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości gospodarczych z Polski, Europy i świata. Sprawdź bieżące wydarzenia w świecie finansów.


Hard Brexit jest już w cenach?

Brytyjski funt nie zareagował na te informacje negatywnie, więc strachu na rynku jak na razie nie widać. GBP zyskuje względem dolara amerykańskiego 0,17% – oznajmił Adam Rak.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here