Conotoxia

LMAX nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

LMAX – informacje o brokerze

cc LMAX logoLMAX (LMAX Exchange Group) jest brokerem założonym w 2010 roku w Wielkiej Brytanii należąc do jednych z najbardziej poważanych brokerów. Jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży technologii finansowej w Wielkiej Brytanii, posiadająca solidną obecność i infrastrukturę wymiany walut na wszystkich głównych rynkach walutowych na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce Północnej i Azji i Pacyfiku.

LMAX Global, regulowany jest przez brytyjski organ nadzorczy – FCA i jest częścią LMAX Exchange Group. LMAX Global oferuje brokerom i profesjonalnym inwestorom możliwość handlu na centralnym arkuszu zleceń LMAX Exchange Limit, oferując wąskie spready w zakresie strumieniowej płynności firm z najlepszych banków i firm handlowych.

Warunki transakcyjne oraz oferta

U brokera LMAX Exchange handel odbywa się na modelu MTF i podmiot oferuje handel na walutach, metalach szlachetnych, indeksach oraz towarach. Model ten charakteryzuje się precyzyjną, wydajną i konsekwentną realizacją zleceń FX, dzięki solidnej płynności pochodzącej od wiodących banków światowych oraz firm proptradingowych, gdzie średnia szybkość realizacji zleceń to 4 ms.

Handel u brokera odbywa się na jednym z trzech rodzajów kont – kont individual, kont Corporate oraz kont Global – dostępnych zarówno dla klientów detalicznych, profesjonalnych jak i klientów korporacyjnych. Dostęp do kont odbywa się za pośrednictwem najbardziej popularnej platformy Meta Tradera 4 oraz

Dokładniejsze zestawienie warunków handlowych zaprezentowano w poniższej tabeli:

Broker regulowany przez LMAX jest regulowany przez FCA
Minimalny depozyt 300 USD klienci detaliczni, 10.000 USD w przypadku kont Global
Rodzaje kont Retail (standard), Professional oraz Global
Waluta depozytu GBP, EUR, USD, AUD, CHF, JPY, PLN, SEK, SGD, HKD i HUF
Maksymalna dźwignia 30:1 w przypadku klientów detalicznych oraz 100:1 konta professional oraz global
Minimalna wartość transakcji 0,01
Hedging Tak
Scalping Tak
Dostępne Instrumenty CFD na waluty, towary, metale szlachetne i indeksy
Wpłaty karty płatnicze, przelewy bankowe
Wypłaty karty płatnicze, przelewy bankowe

Źródło: LMAX

Platformy transakcyjne oferowane przez LMAX

Broker oferuje w zakresie bezpośredniego handlu wiele rozwiązań – począwszy od standardowych oraz najbardziej popularnych platform handlowych takich jak MT4 oraz MT5, skończywszy na zaawansowanych platformach Quantower czy MultiCharts.

MetaTrader 4 Exchange
Platforma kliencka MetaTrader 4 Exchange została zaprojektowana tak, aby dać Ci przewagę w dzisiejszym ruchliwym środowisku handlowym, z notowaniami na żywo, wykresami w czasie rzeczywistym i narzędziami analitycznymi. Dzięki MT4 Exchange, klienci mają bezpośredni kontakt z LMAX Exchange, a szybkość i dokładność wykonania może być zagwarantowana. Oznacza to wyższą jakość wykonania dla klienta końcowego.

MultiCharts
Giełda LMAX może być bezpośrednio dostępna dla inwestorów poprzez technologię transakcyjną MultiCharts. MultiCharts to profesjonalna osbluga i zautomatyzowana platforma handlowa, zaprojektowana specjalnie dla traderów FX.

Quantower
Quantower jest szybką, nowoczesną i wydajną platformą handlową opracowaną przez firmę Quantower. Dzięki szerokiej personalizacji, modułowości i progresywnym rozwiązaniom, nasze oprogramowanie handlowe może sprostać specyficznym potrzebom nawet najbardziej wymagających traderów. Quantower połączył najlepsze funkcje wykresów i analiz w jedną aplikację, która daje profesjonalnym inwestorom więcej możliwości podejmowania właściwych decyzji handlowych na różnych rynkach: Forex/CFD, Akcje, Instrumenty pochodne, ETF i ETN.

Handel API
Technologia LMAX Exchange Application Programming Interface (API) umożliwia klientom automatyzację handlu towarami giełdowymi, towarami typu spot i indeksami. Dostosowalne biblioteki klienckie są dostępne w języku Java i .NET lub w naszym protokole FIX w celu uproszczenia integracji.

Nowinki i informacje związane z brokerem są dostępne pod dedykowanym tagiem LMAX.