XTB

GKFX nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

gkfx

GKFX – informacje o brokerze

GKFX jest globalnym dostawcą usług internetowych, założonym w 2010 roku, oferującym klientom szeroką gamę produktów handlowych. Broker oferuje indywidualne usługi dla swoich klientów, umożliwiając dostęp do rynków finansowych dzięki wiodącej w branży technologii wykorzystującej szeroką gamę produktów, w tym indeksy, akcje i towary. Broker jest regulowany przez FCA (licencja o numerze 501320). Firma posiada swoje oddziały w Madrycie, Frankfurcie, Londynie oraz Dubaju.

Warunki transakcyjne oraz oferta

GKFX posiada w swojej ofercie ponad 50 kontraktów na różnicę kursową, w tym waluty, towary oraz indeksy. Dostęp do zleceń mamy za pomocą platformy Meta Tradera lub WebTrader czy TradAir. Dokładniejsze zestawienie warunków handlowych zaprezentowano w poniższej tabeli:

Typ konta Spread Betting Standard Corporate Account
Spready od 0,6 1 0,3
Typ spreadu zmienne zmienne zmienne
Minimalna transakcja 0,10 0,01 0,01
Maksymalna transakcja 100 100 100
Dzwignia od 1:30 1:30 1:30
Waluta konta GBP EUR,GBP,USD EUR,GBP,USD
Platforma tradingowa MT4 MT4,WebTrader, MT4,WebTrader,TradAir
Ilość instrumentów 53 42 50
Minimalny depozyt 25000 USD
Prowizje nie nie nie

Platformy transakcyjne oferowane przez FXCM

W ofercie GKFX znajdziemy możliwość prowadzenia handlu za pomocą kilku platform. Oczywiście w ofercie znajduje się najpopularniejsza opcja czyli klasyczny MT4. Mamy tu wersję na komputer, tablet oraz urządzenia mobilne.  Pozostałe możłiwości to platforma online, z której korzystamy za pomocą przeglądarki internetowej, a także platforma MultiTerminal czyli rozwiązanie dla traderów pracujących jednocześnie z wieloma kontami. Platforma pozwala składać zlecenia rynkowe i oczekujące, przeglądać historię, przeglądać ceny rynkowe na żywo i weryfikować wszystkie salda kont i akcje w czasie rzeczywistym.

Dodatkowe usługi

Broker oferuje dostęp do tzw. pomysłów tradingowych, którymi dzielą się sprawdzeni traderzy. Ponadto, istnieje możliwość zainstalowania wskaźnika Trading Central – mamy wtedy dostęp z poziomu platformy do raportów i analiz znanych komentatorów i analityków. Broker oferuje także tzw. pakiet GKFX MT4 Booster – składa się on z dziewięciu dodatkowych aplikacji MT4, które zostały zaprojektowane, aby oferować więcej ulepszeń, które mogą poprawić techniki tradingu.

Opinie w Internecie

Podziel się opinią o brokerze na forum.comparic.pl – wątek o GKFX.

Podsumowanie

Broker GKFX oferuje swoje usługi od 2010 roku. W ofercie mamy kilka wersji kont, odpowiednich dla różnych typów graczy. Także osoby początkujące znajdą w ofercie konta i narzędzia odpowiedni dla siebie. Na stornie brokera (nie wymaga rejestracji) mamy dostęp do sporej ilości materiałów edukacyjnych, w tym nagrań webinarów.