TMS


Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (“CySEC”) poinformowała dziś o zawarciu ugody z CIF Coverdeal Holdings Ltd. Jest to finał dochodzenia przedmiotem którego była ocena przestrzegania przez spółkę ustawy o usługach i działalności inwestycyjnej oraz rynkach regulowanych z 2007 roku. Ugoda zawarta ze Spółką z tytułu ewentualnych naruszeń wynosi 250 000 EUR.


Warto przypomnieć, że Coverdeal Holdings Limited z siedzibą na Cyprze oraz Coverdeal Holdings Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce juz w grudniu ub.r. zostały wpisane na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Podstawą do takiego kroku ze strony KNF było zawiadomienie z art. 178 w zw. z art. 69 ust. 2 pkt 5 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (obrót instrumentami finansowymi bez zezwolenia oraz działalność maklerska w zakresie doradztwa inwestycyjnego bez zezwolenia).Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułZdyskontowane ryzyka na rynku ropy – raport surowcowy
Następny artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – rynek skurczył się o… $600 miliardów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here