Naga MarketsCypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (“CySEC”) poinformowała dziś o zawarciu ugody z CIF Coverdeal Holdings Ltd. Jest to finał dochodzenia przedmiotem którego była ocena przestrzegania przez spółkę ustawy o usługach i działalności inwestycyjnej oraz rynkach regulowanych z 2007 roku. Ugoda zawarta ze Spółką z tytułu ewentualnych naruszeń wynosi 250 000 EUR.


Warto przypomnieć, że Coverdeal Holdings Limited z siedzibą na Cyprze oraz Coverdeal Holdings Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce juz w grudniu ub.r. zostały wpisane na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Podstawą do takiego kroku ze strony KNF było zawiadomienie z art. 178 w zw. z art. 69 ust. 2 pkt 5 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (obrót instrumentami finansowymi bez zezwolenia oraz działalność maklerska w zakresie doradztwa inwestycyjnego bez zezwolenia).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZdyskontowane ryzyka na rynku ropy – raport surowcowy
Następny artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – rynek skurczył się o… $600 miliardów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here