Naga Markets



Broker Royal uruchomił właśnie swoją stronę internetową w zupełnie nowej odsłonie. Zmianie uległa nie tylko szata graficzna oraz interfejs, który jest teraz bardziej przyjazny. Pojawiły się także nowe rodzaje rachunków oraz ich funkcje zależne od zdeponowanego wkładu.

Strona brokera Royal zmieniła się na typ one page, gdzie najważniejsze informacje uzyskujemy “scrollując” w dół stronę główną. Wśród nich znajdziemy między innymi nowe rodzaje rachunków.

Rachunek ZERO oraz CORE

Nowe typy rachunków stanowią jedną z najważniejszych zmian, które pojawiły się wraz ze startem nowej strony internetowej. Proces wyboru został maksymalnie uproszczony, do dyspozycji mamy bowiem albo rachunek z zerową prowizją (ZERO), albo CORE, gdzie spready zaczynają się od 0 pipsów.

Źródło: oneroyal.com

Funkcje poszczególnych rachunków, nawet te kluczowe jak spread i prowizja zmieniają się zależnie od wielkości depozytu. Już od depozytu w wysokości 50 USD można jednak otrzymać dostęp do narzędzi z MT 4 Accelerator (dla rachunku CORE), a także Dow Jones Newswire, Trading Central czy ekskluzywnych webinarów. Dzięki dostępnemu na stronie suwakowi możemy odkryć jakie warunki handlowe pasują do naszego stylu handlu.

Dow Jones Newswire

Nowością oferowaną przez Royal dla swoich klientów jest Dow Jones Newswire, serwis z wiadomościami na żywo zapewniany przez jeden z wiodących newsroomów na świecie. Jak czytam na stronie Royal:
Dow Jones Newswire jest tak wpływowy, że niektóre z najbardziej uznanych serwisów biznesowych na świecie, w tym Wall Street Journal i Barron, wykorzystują go do uzyskiwania swoich informacji w rekordowym szybkim czasie – teraz klienci Royal również mają taką możliwość.

Co więcej, żeby korzystać z serwisu nie trzeba dodatkowo otwierać kolejnej karty w przeglądarce. Wiadomości są bowiem dostępne z poziomu platformy MetaTrader 4.

Edukacyjna seria FX-Flix

Początkującym traderom do gustu mogą przypaść filmy z edukacyjnej serii FX-Flix, gdzie animowane postaci Roy i Al opowiadają w humorystyczny sposób o podstawowych zagadnieniach rynku walutowego.

Jeden z takich filmików, gdzie Roy tłumaczy Al czym jest “byk” na rynku znajdziesz poniżej, natomiast cała seria dostępna jest w tym miejscu.

Trading Central i Zulu Trade

Chociaż narzędzia z Trading Central tak jak handel społecznościowy ZuluTrade dostępny był dla klientów Royal już wcześniej, warto przypomnieć o możliwościach jakie daje.

Trading Central to certyfikowany członek 3 niezależnych stowarzyszeń zapewniających analizy. Jest również zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Oprócz analiz, sygnałów handlowych i opinii rynkowych, Trading Central zawiera również szereg filmów na temat rynku i handlu przygotowanych przez znanego na całym świecie Martina J. Pringa.

Z kolei dzięki ZuluTrade, klient brokera Royal uzyskuje dostęp do strategii handlowych traderów, którzy są uszeregowani na podstawie ich ROI (zwrot z inwestycji) i zachowań związanych z ryzykiem. Dzięki pełnej przejrzystości można zobaczyć wyniki najlepszych traderów na ZuluTrade i kopiować ich zagrania.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here