Naga MarketsOfensywa brokerów detalicznych FX/CFD w świecie profesjonalnej piłki nożnej trwa w najlepsze. Obecnie do grona sponsorów jednej z najpopularniejszych dyscyplin drużynowych dołącza Exness, który przez kolejne trzy sezony będzie wspierał zespół Realu Madryt, występujący na co dzień w hiszpańskiej Primera Division.


Oficjalny partner tradingowy po raz pierwszy dołącza do Królewskich

Dzięki nawiązaniu trzyletniej współpracy, Exness został pierwszym oficjalnym partnerem tradingowym w historii Realu Madryt, uzyskując dostęp do ekskluzywnych praw promocyjnych oraz marketingowych z wykorzystaniem wizerunków piłkarzy oraz samego klubu.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Chęć bycia najlepszym w naszej branży jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech Exness. Posiadając cały czas nienasycony apetyt na sukces, udało nam się znaleźć właściwego partnera, który wie co to doskonałość, umocnienie przywództwa oraz uczciwe działanie. Nie mogę się doczekać naszej przyszłej współpracy z Realem Madryt” – komentował Peter Valov, prezes Exness.

Warto przypomnieć, że już wcześniej piłkarze Królewskich angażowali się w samodzielne kampanie marketingowe i sponsorskie z brokerami FX/CFD. We wrześniu 2016 roku Cristiano Rondalo współpracował z XTrade, natomiast w lutym 2017 współpracę z Jamesem Rodriguezem rozpoczął Libertex.

Przez piłkę do… portfela?

W ostatnich latach brokerzy detaliczni coraz częściej wchodzą w umowy partnerskie z personami i zespołami ze świata sportu, licząc dzięki temu na dostęp do kanałów cyfrowych i społecznościowych zrzeszających setki tysięcy lub nawet miliony fanów danej dyscypliny.

O ile nie zawsze podpisywane kontrakty muszą przekładać się na realne zwiększenie ilości rachunków handlowych i deponowanych środków, to z pewnością pozwalają budować pozytywną świadomość marki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here