Naga MarketsJak donoszą niemieckie media broker EuropeFX został oficjalnym partnerem klubu piłkarskiego Hertha BSC.  EuropeFX jest regulowanym brokerem forex oferującym handel na CFD i kryptowalutach. Założony został przez zespół ekspertów finansowych i technologicznych. W oparciu o zasady przejrzystości i uczciwości EuropeFX dąży do zapewnienia swoim traderom najwyższy standard obsługi klienta. Aby osiągnąć ten cel, broker udostępnia klientom szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi handlowych i edukacyjnych.


Hertha BSC to niemiecki klub piłkarski z siedzibą w Berlinie. Został założony w 1892 roku i obecnie zajmuje 4 miejsce w Bundeslidze. Jak informuje menedżer klubu, Ingo Schiller współpraca z EuropeFX będzie trwała rok, po czym nastąpi ewentualne przedłużenie umowy.

– Cieszymy się na ekscytującą współpracę z nowym partnerem międzynarodowego kalibru, który pasuje idealnie do naszego profilu – powiedział Ingo Schiller.

– Jako jeden z najszybciej rozwijających się brokerów regulowanych w branży, partnerstwo z Hertha BSC to duży krok w kierunku światowej ekspansji i lepszego dotarcia do naszych klientów. Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom wartościowej wiedzy i sprawdzonych narzędzi. Hertha BSC i EuropeFX podzielają wspólne wartości i oczekujemy wspaniałej współpracy – dodał Michael Landsberg, menedżer EuropeFX.

Współpraca obejmować będzie kompleksową reklamę w środowisku klubowym i internecie oraz pozycjonowane będzie logo brokera w TV Premium.

Zobacz również: Policja ostrzega: stracił oszczędności życia na inwestycjach w kryptowaluty

– To partnerstwo doskonale wpisuje się w naszą innowacyjność. Cieszymy się na tą twórczą współpracę w nadchodzących miesiącach – podsumował Thorben Jess, dyrektor Hertha BSC.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCzy złoto będzie dalej spadać? Wywiad z Bartoszem Sawickim
Następny artykułKomentarz walutowy – Włochy ciągną euro w dół
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here