Naga MarketsBroker FXOpen wystosował w dniu dzisiejszym oficjalne oświadczenie skierowane do swoich klientów, w którym ostrzega, iż rośnie liczba oszustw, w których niezidentyfikowane osoby udają, że reprezentują FXOpen i kontaktują się z klientami prosząc o uiszczenie prowizji i opłat serwisowych. Broker przypomina, iż jego klienci nie ponoszą żadnych ukrytych kosztów ani nie pobiera on dodatkowych prowizji bądź opłat, ponieważ klienci płacą tylko prowizję podaną na oficjalnej stronie brokera.


Prosimy pamiętać, że do komunikacji z naszymi klientami używamy wyłącznie domen pocztowych @fxopenen.com i @fxopenasia.com. Jeśli otrzymasz wiadomość e-mail od FXOpen, ale z innej domeny, najprawdopodobniej będzie to oszustwo – ostrzega broker w komunikacie.

FXOpen zwraca również uwagę na fakt, że autentyczny formularz rejestracji dostępny jest tylko na głównej, oficjalnej stronie internetowej https://www.fxopen.com/ (https://my.fxopen.com/en/Registration) oraz w domenach w innych językach dostępnych na oficjalnej stronie internetowej. Zaleca także bezpieczne przechowywanie danych do logowania i nieujawnianie ich osobom trzecim.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do autentyczności formularza rejestracyjnego lub jeżeli skontaktuje się z Tobą ktoś podszywający się pod przedstawiciela FXOpen, broker prosi natychmiast powiadomić o tym dział obsługi klienta pod adresem support@fxopen.com.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPotknięcie i potencjalny kryzys – rewolucja łupkowa
Następny artykułStrategia Siły Relatywnej – pierwsza odsłona portfela
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here