Naga MarketsPodobizna CR7 znalazła się już na stronie brokera
Podobizna CR7 znalazła się już na stronie brokera

Broker rynku walutowego (FX) oraz kontraktów różnic kursowych (CFD) XTrade, poinformował, że zawarł porozumienie z jednym z najpopularniejszych piłkarzy w świecie footballu. Oficjalnym ambasadorem marki został nie kto inny, a sam Cristiano Ronaldo.


W przypadku branży brokerskiej jest to unikatowe partnerstwo – do tej pory gwiazdy piłkarskie najwyższego szczebla znajdowały się poza zasięgiem przedsiębiorstw związanych z detaliczną częścią rynku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Xtrade chce dzięki temu ruchowi dotrzeć do milionów nowych klientów na całym świecie poprez media społecznościowe piłkarza popularnie określanego przydomkiem CR7 (od inicjałów i numeru koszulki). Do tej pory zawodnik Realdu Madryt zgromadził prawie 200 milionów sympatyków na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Odbierz 25EUR na rachunek handlowy za darmowy w XTrade!

Mark Leigh z Xtrade twierdzi, że nowa umowa partnerska jest szansą na wspieranie jednego z największych talentów w świecie piłki przy jednoczesnej promocji handlu na kontrakteach CFD, zwiększając rozpoznawalność marki wśród osób niezwiązanych bezpośrednio z branżą.

Cristiano Ronaldo jest już obecny na szeregu materiałów marketingowych brokera. Na stronie www.xtrade.eu/pl/ronaldo/ znajdują się informacje o podpisaniu umowy partnerskiej z piłkarzem oraz specjalne oferty promocyjne dla fanów zawodnika.Xtrade oferuje między innymi 100% premii przy pierwszej wpłacie do 10 tysięcy dolarów.

Warto zauważyć, że sam zainteresowany może nawet nie zdawać sobie sprawy co promuje swoją twarzą. Prawa do wizerunku Cristiano Ronaldo posiada bowiem spółka CATPITAL, będąca częścią Mint Media należącego do singapurskiego miliardera Petera Lima. Umowę zawarł natomiast Polairs Sports Limited, czyli oficjalny reprezentant Ronaldo.

Jak myślicie, czy ruch ze strony Xtrade sprawi, że fani piłki nożnej staną się również fanami rynków walutowych?

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here