Naga MarketsŹródło: Everton FC

29 czerwca kolejny broker detalicznego rynku FX/CFD dołącza do grona domów maklerskich angażujących się w sponsorowanie i rozwój sportu. Tym razem trafiło na Blackwell Global, który w kolejnych sezonach będzie wspierał występującą na co dzień w angielskiej Premier League drużynę Everton FC.


Wieloletni kontrakt i pierwsza współpraca z firmą z branży Forex

Popularni „the Blues” zawarli z Blackwell Global wieloletnią umowę, na mocy której materiały wizualne brokera znajdą się na stadionie w trakcie rozgrywanych spotkań, budując świadomość marki w śród wielotysięcznej grupy sympatyków drużyny z Evertonu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dyrektor ds. reklamy Everon FX, Alan McTavish, w następujący sposób komentował najnowsze porozumienie: „Jesteśmy zaszczyceni mogąc powitać Blackwell Global w gronie naszej rosnącej rodziny partnerów komercyjnych. Blackwell zostaje pierwszym w naszej historii oficjalnym partnerem walutowym”

Jest to już druga umowa pomiędzy brokerem i klubem angielskiej ligi zawarta na przestrzeni czerwca. Kilkanaście dni temu informowaliśmy, że podobne porozumienie zawarły FxPro oraz Watford FC.

Blackwell istnieje na rynku od 2010 roku i oferuje obecnie handel na walutach, kontraktach różnic kursowych, metalach, globalnych akcjach, opcjach i kontraktach futures. Prezes brytyjskiego oddziału brokera regulowanego przez FCA, Patrick Latchofrd stwierdził: „Jestem podekscytowany naszą najnowszą umową partnerską podpisaną z tak szanowanym klubem piłkarskim We współczesnym świecie, gdzie wszyscy połączeniu są cyfrowymi kanałami komunikacji, ciężko wskazać inny sport niż piłka nożna i inną ligę niż Premier League, które przyciągają tak wielu fanów i potencjalnych klientów”

Sponsorowanie drużyn sportowych i poszczególnych atletów staje się w ostatnim czasie coraz powszechniejsze wśród brokerów FX i opcji binarnych. Piłka nożna to jednak nie jedyny kierunek – przykładowo XM jest oficjalnym partnerem Usaina Bolta, a FXTM od końca lutego 2017 wspiera drużynę Formuły 1 Force India.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here