Naga MarketsBritish Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin.

bah

Notowania spółki otworzyły się podczas wtorkowej sesji niemal 30% luką wzrostową. Powodem nagłej zwyżki była informacja o otrzymaniu pisma od Jaguar Land Rover, w którym potwierdzono informacje w zakresie terminu obowiązywania umowy importerskiej do 31 marca 2021 roku. Warto dodać, że umowa nie zawiera minimalnej liczby sprzedanych samochodów. Wcześniej doszło nawet do zawieszenia notowań, z uwagi na sprzeczne informacje na ten temat. Umowa ratuje nieco kurs spółki, wydaje się jednak, że trudno będzie liczyć na budowę nowego trendu wzrostowego. Aby do niego doszło cena musiałaby wybić wczorajsze maksimum.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych.

tbull

W ostatnich dniach spółka poinformowała o wejściu w segment premium gier mobilnych z nową produkcją poprzez grę “InfiniteCorp”. Ma to być pierwszy produkt typu premium na urządzenia iOS i Android. W Polsce gra ma kosztować 13,99 zł. Dla spółki ma to być przełomowa gra, wpisująca się w strategię dywersyfikacji produktów. “Eksplorujemy nowe pola, które mogą być kolejnym źródłem przychodów z olbrzymim potencjałem. Udowadniamy, że zależy nam na jakości” – dodano w komunikacie. W ostatnim czasie akcje drożeją, kurs znajduje się przy wierzchołkach z listopada i początku roku. Wybicie tego poziomu powinno pozwolić na kontynuowanie zwyżki z kolejnym celem przy głównym oporze 21-22 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here