Naga MarketsBritish Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin.

bah
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały podczas sesji z minionego piątku o ponad 5% przy wyraźnie podwyższonych obrotach, mimo że na zamknięciu sesji kupujący oddali sporo z wypracowanego zysku. Na wykresie widać, że sesja otworzyła się znaczną luką wzrostową i kurs powinien zmierzać do linii trendu łączącej ostatnie wierzchołki. Wydaje się, że wybicie tego zakresu, a także ostatnich szczytów w rejonie 2,85 zł powinno doprowadzić do kontynuacji ruchu wzrostowego z jakim mamy do czynienia od początku roku. Powodem wzrostów podczas piątkowej sesji była informacja o tym, że spółka zależna otrzymała od Jaguar Land Rover Deutschland list wyrażający warunkową zgodę na przedłużenie terminu obowiązywania umowy importerskiej do końca marca 2021 roku. Warunkiem przedłużenia obowiązującej umowy jest uzyskanie w okresie do końca marca 2020 roku sprzedaży marki Jaguar Land Rover w liczbie 4370 sztuk. Spółka ocenia, że sprzedaż na tym poziomie jest możliwa do zrealizowania, jednak zarząd nie ma co do tego pewności.

Orbex

Zobacz również: Zapiski giełdowego spekulanta: 11 BIT Studios – zyski poniżej oczekiwań ale perspektywy obiecujące

Grupa Primetech S.A. to generalny wykonawca przedsięwzięć inwestycyjnych w górnictwie węgla kamiennego, brunatnego i rud metali nieżelaznych, oferujący pełną obsługę inwestycji.

primetech

Spółka była liderem wzrostów podczas sesji z ubiegłego piątku. Jej akcje rosły o ponad 26% przy najwyższych obrotach od początku rok. Na wykresie, widać że w ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z trendem bocznym. Obecnie atakowane są jego główne rejony. Powodem nagłego wystrzału notowań była informacje o tym, że Famur ogłosił wezwanie do zapisywania się na sprzedaż ponad 34% akcji spółki po cenie 1,45 zł. Obecnie Famur posiada już niemal 66% akcji spółki. W wyniku wezwania zamierza osiągnąć 100% akcji w kapitale zakładowym, a także wycofać spółkę z obrotu giełdowego. Zapisy rozpoczynają się 5 lipca, a zakończone zostaną 22 lipca. Drugi termin zapisów skończy się 5 sierpnia.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here