Naga MarketsBritish Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin.

bah

Te artykuły również Cię zainteresują

Notowania podczas czwartkowej sesji otworzyły się spora luką wzrostową i akcje drożały w sumie o około 7% przy niezłych obrotach. Wolumen był wyższy niż podczas ostatnich spadkowych sesji i generalnie tegoroczne odbicie dokonuje się przy udziale wyższych obrotów. Daje to szanse na utrzymanie trendu wzrostowego. Wczoraj spółka podała kolejną pozytywną informację. Tym razem chodzi o rozszerzenie działalności o wypożyczalnię samochodów ze szczególnym uwzględnieniem najważniejszych portów lotniczych w kraju. Zawarcie umowy ze spółką SurPrice Rent A Car, która posiada wypożyczalnie w niemal 30 krajach w Europie i Ameryce Północnej, powinno gwarantować sukces całej operacji. Umowa ma obowiązywać do 2024 roku z możliwością jej przedłużenia.

Zobacz również: Komentarz giełdowy – giełdy rosną w obliczu rozmów handlowych

PrimeBit Games S.A. to notowany na NewConnect twórca, projektant i wydawca gier na komputery stacjonarne, konsole i urządzenia mobilne.

primebit

Spółka zalicza bardzo mocne wejście w nowy rok, od stycznia jej akcje rosną o około 70%. W czwartek spółka drożała o kolejne 6% ocierając się o nowe maksima trwającej zwyżki. Powodem wzrostów była informacja o tym, że spółka intensyfikuje działalność portingową tzn. że zamierza wydać swoje dotychczasowe gry na nowe platformy, zwłaszcza na konsolę Nintendo Switch. Od początku roku na tej platformie dostępna jest już gra „Magic Nations”, a spółka jest zadowolona z poziomu jej sprzedaży, a całość nakładów związana z dostosowaniem gry na platformę Nintendo zwróciła się w zaledwie kilka dni. Spółka zajmie się także portingiem gier na zlecenie dla innych studiów. Na wykresie widać, że kurs zmierza w stronę zeszłorocznych maksimów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Cześć, wszystko zależy z jakiej platformy się korzysta, niektóre kalibrują wykresy np. pozbywając się efektu odcinania dywidendy itp. Stąd kanały i linie mają wartość tylko orientacyjną. Lepszym sposobem jest ocena trendu na podstawie układu ekstremów. Jeżeli od najniższego dołka wyznaczymy poprzedzający go szczyt czyli ostatni wierzchołek trendu spadkowego – to w obu przypadkach został on wybity. Podobnie jak tu: https://prnt.sc/mpp9vm
    My od grudnia piszemy o szansach na poprawę notowań – https://comparic.pl/auto-partner-apr-swietne-wyniki-ale-kurs-nadal-spada-analiza-na-zamowienie/ Spółka ma świetne wyniki i bardzo szybko się rozwija, utrzymując niskie zadłużenie. Sprzyja jej rynek czyli nadal trwający spory napływ starych samochodów z Zachodu. Po za wynikami, warto zwrócić uwagę na sytuację sektora małych i średnich spółek. W zeszłym roku sektor ten, do którego APR tez należy zaliczył sporą bessę. Obecnie spółki te są na tyle tanie, że sporo z nich zaczyna odbijać co świetnie widać na wykresie sWIG80. Podobne zachowanie widać po wpływach do funduszy akcyjnych, zeszły rok przyniósł rekordowe odpływy i teraz sytuacja zaczyna się poprawiać.
    Myślę, że jeżeli sektor małych i średnich spółek będzie kontynuował odbicie, to także APR powinien rosnąć, tym bardziej, że jest mocno wyprzedany. Po za tym warto zwrócić uwagę na obroty, które w ostatnim czasie rosną, co może wskazywać na zmianę trendu. Tym bardziej w piątek przy wybiciu mieliśmy ładny wolumen, myślę więc, że kurs sięgnie 4,50 zł.
    Powodzenia w tej inwestycji 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here