Naga MarketsW trakcie środowej sesji na warszawskim parkiecie zyskiwało prawie 36% z wszystkich notowanych spółek, generując łączny obrót rzędu 621 milionów na ponad 41 tysiącach transakcji. Wśród nich najsilniejsze, bo aż dwucyfrowe wzrosty, notowały spółki British Automotive Holding (+14,71%) oraz Qumak (+11,95%).

British Automotive Holding poprzez spółki zależne, prowadzi na polskim rynku dystrybucję samochodów, części zamiennych i akcesoriów oraz kompleksową obsługę serwisową marek, Land Rover i Aston Martin. Środowe umocnienie spółki jest jedynie niewielką osłodą po ostatnich dynamicznych spadkach, które zepchały notowania na historyczne minima poniżej 2,00. W związku z informacją o wypowiedzeniu przez Jaguara umowy importerskiej akcje traciły na początku sierpnia kilka złotych, rysując sporą lukę spadkową na wykresie cenowym. Umocnienie z wczorajszej sesji jest próbą odbicia od nowych dołków, 2,44 zł za akcję może zadziałać tutaj jednak jako techniczny opór:

Te artykuły również Cię zainteresują
BAH D1

Qumak Od 30 lat pomaga klientom rozwijać projekty z zakresu nowych technologii. Notowania w środę testują szczyty z tego tygodnia, kontynuując odbicie od strefy wsparcia w okolicach 1,50. Dodatkowo notowania zamykają się powyżej 61,8% zniesienia Fibonacciego co od strony technicznej może oznaczać chęć dalszych umocnień w kierunku 50% Fibo oraz 2,00:

QMK D1

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here