Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowym obszarem działalności Emitenta jest projektowanie, wytwarzanie i dystrybucja wysokiej jakości wyrobów jubilerskich ze złota oraz z kamieni szlachetnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
briju

Spółka zyskała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia 4,6% przy obrotach na bardzo przyzwoitym poziomie. Co ważne, cały ruch wzrostowy, który trwa od końca października budowany jest na wyraźnie wyższym wolumenie. Wczoraj doszło do wybicia poziomu szczytu z ubiegłego roku, tym samym spółka znalazła się najwyżej w całej historii notowań. Ostatnio o spółce pisałem 31 października.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Rainbow Tours zajmuje się sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, sprzedażą biletów lotniczych, autokarowych, i promowych.

rainbow

3,4% to osiągnięcie strony kupującej podczas poniedziałkowej sesji. Wzrost nie jest może imponujący aczkolwiek była to najlepsze sesja od osiągnięcia szczytu z końca września. Jeżeli przyjmiemy, że spadki są korektą wrześniowego impulsu wzrostowego, to wyraźnie widać utworzone wsparcie w rejonie 23 zł. Co ciekawe, wczorajsza sesja była najlepsza nie tylko pod względem wyniki ale także obrotów, które były najwyższe w całym korekcyjnym okresie. Możliwe więc, że jest to wstępny sygnał możliwego powrotu do wzrostów. Spółka otrzymała ostatnio rekomendację z ceną docelową przy 40 zł. To sporo powyżej ostatnich maksimów.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/CHF – przy oporze, opcja PUT
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na AUDNZD – 8 listopada 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here