Naga MarketsBridge Solutions Hub S.A jest właścicielem wpadaj.pl, narzędzia składającego się zarówno z wyszukiwarki salonów dla klienta końcowego, jak również kalendarza/CRP dla salonów. To wyjątkowe narzędzie B2B2C pomagające łączyć klientów z salonami. Aktualnie spółka jest w trakcie zbierania środków na dalszych rozwój tego wyjątkowego projektu. Planuje pozyskać dodatkowo 4 mln zł. Już dziś punktualnie o godz. 9:30 na antenie Comparic24.tv odbędzie się czat inwestorski z współtwórcami platformy. Podczas tego wydarzenia, widzowie będą mogli zadawać pytania na żywo przedstawicielowi spółki.

  • W ramach obecnej zbiórki spółka zamierza zebrać 4 miliony zł na rozwój platformy wpadaj.pl
  • Bridge Solutions Hub S.A szykuje się także do debiutu na rynku NewConnect
  • Proces formalnie zostanie rozpoczęty zaraz po zamknięciu aktualnej emisji akcji spółki.
  • Zainwestuj w system rezerwacji online do 03.08.2021 ▶ https://zainwestuj.wpadaj.pl/Wpadaj.pl to zarówno wyszukiwarka salonów dla klienta końcowego, jak i kalendarz/CRM dla salonów. Jest to zatem narzędzie B2B2C pomagające łączyć klientów z salonami. Oferuje ono wszystkie kategorie salonów health&beauty, w tym fryzjerów, kosmetyczki czy barberów.

Jednym z wyróżników Wpadaj.pl jest model monetyzacji. Narzędzie, które daje takie same możliwości co konkurencja, oparte jest jednak wyłącznie o opłaty efektywnościowe, bez limitu salonów oraz pracowników. To przełożyło się na pośrednictwo w aż ponad 55 000 wizyt od listopada 2020 roku!

Obecne działanie to dopiero początek planów spółki. Równolegle do rozwoju obszaru kosmetycznego zamierza ona rozwijać dwie nowe oferty:

  • Projekt pod nazwą “Wpadaj Lite”, czyli zdekomponowany i rozbudowany świetny silnik Wpadaj.pl przygotowany do zastosowania w innych branżach. Prosty, lekki, łatwy kalendarz/CRM.
  • Bazując na doświadczeniu health&beauty powstanie także wyszukiwarka usług medycznych, która wykorzysta trend rosnącej liczby prywatnych gabinetów medycznych. Od stomatologii przez dietetyków na medycynie estetycznej kończąc.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena złotego | kurs ropy wti | zł kurs | analiza giełdowa | akcje allegro | kurs ten square games | dax spekulant | giełda akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMCI Capital połączyło się z Private Equity Managers
Następny artykułEUR/JPY z pierwszą próbą odbicia – analiza dla początkujących
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here