Naga Markets


Od dłuższego czasu obserwujemy zawzięty spór zwolenników BTC i BCH. Zarówno jedni jak i drudzy walczą o dominację wspieranej kryptowaluty i pomimo, iż to Bitcoin Cash powstał na skutek hard forka BTC, to jego zwolennicy już nie raz próbowali przejąć markę “Bitcoin”. Uważają oni bowiem, że to właście Bitcoin Cash jest najlepszą z kryptowalut. Brian Kelly, wieloletni współpracownik Fast Money CNBC i założyciel BKCM przyznał w dniu wczorajszym, że Bitcoin Cash to obowiązkowa kryptowaluta w danym momencie. 


W rozmowie z CNBC przyznał on, że górnicy BCH spotkali się w minioną sobotę, aby omówić finansowanie dalszego rozwoju projektu. Z ustaleń wynika, iż górnicy będą przekazywać część zysków z “nagród” na specjalny fundusz. “W ten sposób blockchainy zyskują na wartości” – dodał Kelly.

Warto także przypomnieć, że ten sam Brian Kelly jeszcze niedawno wskazywał trzy główne czynniki, dzięki którym Bitcoin miałby zyskać na wartości. Czyżby nagle przeszedł do “wrogiego obozu” zwolenników BCH?

Bitcoin Cash wyprzedzi BTC

W dalszy rozwój BCH wierzy także Roger Ver, który nie tak dawno temu przyznał, że pewnego dnia BCH wyprzedzi BTC, aby stać się najcenniejszą walutą kryptograficzną na świecie. Zakłada on jednak, że nim do tego dojdzie, to Ethereum jako pierwsze wyprzedzi Bitcoina i stanie się największą (pod względem kapitalizacji) kryptowalutą na świecie.

Uważa on bowiem, że tak zwane technologicznie lepsze kryptowaluty, takie jak Ethereum i Bitcoin Cash czekają w najbliższym czasie dynamiczne wzrosty wartości, które doprowadzą do sytuacji, w której to kolejno ETH a następnie BCH staną się kryptowalutami o największej kapitalizacji.

“Widzę, że to się dzieje, i uważam, że to nieuchronne” – powiedział Ver. “Ethereum może wyprzedzić BTC do końca roku, a BCH może zrobić to samo przed 2020 rokiem” – dodał.

Tymczasem spoglądając na notowania BitcoinCash zauważymy, że sytuacja wygląda bardziej pro-spadkowo aniżeli pro-wzrostowo. Z technicznego punktu widzenia, jeżeli deprecjacja będzie kontynuowana, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic 600 USD.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSawicki (TMS): Proste środki na USD wyczerpane
Następny artykułZłoto – bycza formacja Fakey po wybiciu wsparcia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here