Naga MarketsTheresa May oraz Donald Tusk

Przewodniczący PE, Donald Tusk powiedział tydzień temu:”4 grudnia to ostateczny termin dla premier May, by poprawić jej ofertę dotycząca warunków na jakich ma się dokonać Brexit, w innym przypadku może nie przekonać liderów UE do rozpoczęcia rozmów o warunkach handlu z UE po Brexicie.


To w ten poniedziałek wygasa ultimatum UE, a Reuters doniósł w niedzielę, że poniedziałkowe spotkanie Junckera i Barniera o godz. 10:00 GMT z ekipą d/s Brexitu, wybraną przez UE, pod przewodnictwem Guya Verhofstadta, wydaje się być próbą uzyskania zgody Parlamentu na porozumienie w sprawie praw obywatelskich obywatelii unii w UK po Brexicie. Parlament UE musi zatwierdzić każdy traktat z Brexitu, więc zrozumiałe jest, że najpierw skonsultuje się z nimi przed jutrzejszym spotkaniem z May & Co. Jeśli na szczycie 14-15 zostanie ratyfikowana umowa, przekonamy się ile z tego zostało już uwzględnione w ostatnich wahaniach w parach GBP i EUR. Zdecydowanie odradzam inwestowania w pary z GBP ze względu na duża zmienność jaką poniedziałkowe wydarzenia mogą spowodować. Niewykluczone sa nawet luki i chwilowe zamkniecie notowań na tych parach.

EURGBP porusza się od dwóch miesięcy w 300 pipsowej konsolidacji , rynek czeka na efekty rozmów dotyczących zasad wyjścia UK z UE

Autor: Dargotokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZDUSD – 3 powody do wzrostów
Następny artykułDecred
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here