Naga Marketsizba gminBrytyjski parlament poniekąd zgodził się na nową umowę brexitową, jednak odrzucił harmonogram działań Borisa Johnsona, co stawia pod znakiem zapytania opuszczenie UE 31 października – chyba że bez umowy. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Kwestia Brexitu pozostaje pod znakiem zapytania

Donald Tusk apeluje do przywódców UE o zgodę na przedłużenie terminu wystąpienia UK z UE, a Boris Johnson się z taką prośbą zwróci najprawdopodobniej w najbliższych dniach.

Jeśli chodzi o Brexit to wydaje się, że nie ma szans na opuszczenie bloku 31 października. Pod osiągnięcie kompromisu rynek pozycjonował się od początku października, co zaowocowało silną aprecjacją funta szterlinga. We wtorek doszło do realizacji zysków z pozycji długich – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here