Naga MarketsBrexit CC Author: Jeff Djevdet
Creative Commons Author: Jeff Djevdet

W środę o godzinie 19:45 polecamy bezpłatny webinar przed potencjalnym Brexit, niezwykle istotnym wydarzeniem, jakie będzie miało miejsce już następnego dnia. W czwartek 23 czerwca w Wielkiej Brytanii odbędzie się referendum dotyczące wyjścia U.K. z Unii Europejskiej.


 

Te artykuły również Cię zainteresują
Potencjalne skutki takiej decyzji, są obecnie niezwykle trudne do przewidzenia, ale pewne jest, że ewentualny Brexit będzie miał wpływ na wszystkie rynki finansowe. Ostatnie sondaże wskazują niewielką przewagą pozostania U.K. w Unii Europejskiej. Tego samego zdania są bukmacherzy. Jednak tak czy inaczej referendum spowoduje większą zmienność na rynku i może utrudnić trading. Dołącz do bezpłatnego webinaru, na którym przeglądnięte zostaną wszystkie aktualne znaczące wykresy pod kątem referendum.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Webinar poprowadzą: Mieczysław Siudek i Paweł Nowak. Będzie on trwał około 1 godziny, a jego nagranie nie będzie dostępne. Jeżeli interesujesz się rynkami finansowymi nie może Cię zabraknąć.

Już od przyszłego tygodnia z serią webinarów dla polskich inwestorów rusza nowy na polskim rynku broker Windsor Brokers. Podmiot ma ponad 27 lat doświadczenia na rynkach międzynarodowych i już wielokrotnie podczas ekonomicznych zawirowań udowodnił swoją niezachwianą pozycję. Jednym z gospodarzy webinarów dla polskich inwestorów pod skrzydłami Windsor Brokers będzie właśnie Mieczysław Siudek prowadzący środowy webinar przed Brexitem.

Mieczysław Siudek prowadził m.in. wykład dla Trading Jam Session, który można zobaczyć na YOUTUBE:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here