Naga MarketsBrexit do 31 pażdziernika? Johnson chce zostać premieremJohnson obiecuje, że UK opuści Unię Europejską do 31 października 2019 roku. Były sekretarz jest faworytem wśród innych 10 kandydatów na fotel premiera. Jak powiedział, Boris: Brexit jest w tej chwili największym problemem, który zostanie wkrótce rozwiązany. Co z kursem funta?


Brexit do 31 października?

Jak powiedział Johnson: “Musimy opuścić UE do 31 października”, “Opóźnienie terminu oznacza porażkę dla UK”. Boris Johnson jest znaną postacią publiczną. Jak wynika z sondażu dla gazety Telegraph, większość wyborców jest skłonnych do zagłosowania na konserwatystów jeśli to właśnie Johnson zostanie liderem.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz także: Brexit będzie korzystny dla funta? Trump podpisze umowę z UK

Oczywiście każda postać ma swoich przeciwników. Rob Hayward powiedział w zeszłym tygodniu, że większość społeczeństwa podjęła już decyzję, o tym na kogo będzie głosować, pomimo że duża część nie uwa Borisowi. Krytycznie na temat kandydata wypowiada się także minister spraw wewnętrznych – Sajid Javid, który twierdzi, że Johnson jest złym wyborem. Stwierdził, że nie potrzebujemy lidera, który poradzi sobie jedynie z Brexitem, ale kogoś kto będzie w dłuższym terminie prowadzić Wielką Brytanię

Kurs funta zyskuje

Patrząc na szerokie ujęcie – interwał H4, kurs GBP/USD ma szansę na realizację formacji zapowiadającej odwrócenie trendu. Mowa tutaj o strukturze oRGR – odwróconej głowy z ramionami. Jeżeli strefa przy 1,2740 zostanie pokonana, istnieje szansa na przyspieszenie ruchu wzrostowego. Wtedy też celem będzie opór przy 1,2870. Miejsce to wynika z górnego ograniczenia układu 1:1 oraz dołków z 25 kwietnia.

Kurs funta do dolara 12 czerwca 2019

Na niższym interwale czasowym utrzymuje się lokalna tendencja wzrostowa, rynek wykonał dwie tego samego zasięgu korekty, dlatego teraz przekładamy jej zasięg na ostatnie szczyty. Dopiero załamanie układ może doprowadzić do większych spadków. jak na razie bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz wyjściem na nowe szczyty.

Kurs funta do dolara GBPUSD 12 czerwca 2019Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here