Naga Markets“Artyści rynków” to zapis rozmów, które w 2017 roku wydane zostały w Australii w formie nagrań audio (podcastów). Z kolei na początku roku 2018 roku, za sprawą warszawskiego oddziału , rozmowy doczekały się polskiej wersji.

Rozmówcy głównego analityka rynkowego CMC Markets w Sydney, Michaela McCarthy’ego, opowiadają o swoich zmaganiach z rynkiem i własnymi słabościami, a także o najbardziej spektakularnych osiągnięciach i największych porażkach. Ich historie, pokazujące kulisy działania sław świata finansów, mogą być dla czytelników inspiracją.

Brett Steenbarger – Serce czy rozum?

Brett Steenbarger był siódmym rozmówcą Michaela McCarthy’ego w książce “Artyści rynków” (dostępnej na maklerska.pl). Posiada on tytuł doktora i wykłada psychiatrię oraz behawioryzm na SUNY Upstate Medical University. Brett napisał cztery książki na temat psychologii tradingu.

Ponadto, dr. Brett Steenbarger zajmuje się coachingiem dla traderów i zarządzających portfelami w funduszach hedgingowych oraz innych firmach zarządzających środkami pieniężnymi. Specjalizuje się w krótkoterminowych strategiach zmiany schematów zachować oraz najlepszych podejściach i metodach psychologii pozytywnej, które rozwijają kreatywności i usprawniają pracę zespołową.

Poniżej znajdziesz nagranie audio rozmowy z Brettem. Jeśli natomiast chciałbyś otrzymać książkę “Artyści rynków”, doczytaj artykuł do końca i weź udział w konkursie.

Wygraj egzemplarz książki Artyści rynków!

Zdobądź dla siebie egzemplarz książki “Artyści rynków” wydany w ładnej, twardej oprawie na kredowym papierze, biorąc udział w konkursie.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem odpowiesz na pytanie:

Jakie cztery obszary obejmuje psychologia pozytywna?

* odpowiedź w podcaście

Pamiętaj, by przy wpisywaniu komentarza na portalu wprowadzić prawidłowy adres e-mail**. W przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, w celu ustalenia adresu do wysyłki książki.

Po jednym egzemplarzu książki wygrają dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na powyższe pytanie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku jeśli zwycięzca nie odpowie na maila / wiadomość na FB w ciągu 4 dni kalendarzowych, nagroda książkowa trafia do kolejnej osoby, która najszybciej odpowiedziała na pytanie.

** nie ma konieczności podawania maila w przypadku komentarzy na Facebooku, należy jednak wtedy śledzić czy Twój komentarz okazał się zwycięski i odezwać do nas poprzez wiadomość na FB.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

4 KOMENTARZE

  1. Zwycięskie komentarze należą do Pana Pawła (godz. 12:03), który oddał głos na portalu oraz Pana Wojciecha (godz. 12:12) – komentarz przez Facebooka. Gratuluję 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here