Naga MarketsAdmiral-Markets-LogoPo trwającej kilkanaście dni korekcie spadków, wróciliśmy do dominującego trendu, w jakim od sześciu miesięcy znajduje się kurs ropy Brent. Dzisiejszego poranka cena za baryłkę ropy spadła poniżej 76 dolarów osiągając minimum przy cenie 75,72$.


Ropa brent na wykresie H4 | Opracowanie Admiral Markets
Ropa brent na wykresie H4 | Opracowanie Admiral Markets

To, czy ta cena będzie poziomem minimalnym tylko przez chwilę, czy może na długi czas zdecyduje dzisiejszy szczyt krajów należących do organizacji OPEC, który odbywa się w Wiedniu. Podczas spotkania podjęte zostaną decyzje w sprawie ograniczenia wydobycia.

Jeśli OPEC zdecyduje się na ograniczenie wydobycia surowca kurs ropy z pewnością pójdzie w górę. Jednak część producentów jest za niepodejmowaniem takiej decyzji. Kraje te godzą się na niższą cenę, gdyż w ten sposób osłabia się konkurencja. Ostateczne decyzje poznamy podczas konferencji prasowej zaplanowanej na godzinę 16.

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here