Naga MarketsPanika kończy wyprzedaż – jeden z giełdowych sloganów pasuje jak ulał do sytuacji na wykresie ropy Brent. Panikę tę mogliśmy dostrzec praktycznie od czwartkowego szczytu OPEC, a jej zwieńczeniem była luka weekendowa. Kurs w poniedziałek otworzył się ponad 2 procent poniżej poziomu piątkowego zamknięcia. Minimum zostało wyznaczone kilka godzin później na poziomie 67,77, po czym zaczęliśmy marsz w kierunku północnym.

Obecnie cena porusza się w przedziale 71,58-73,55 czyli pomiędzy poziomami wsparcia i oporu. Decyzja OPEC o nie ograniczaniu wydobycia pozwala przypuszczać, że po krótkotrwałym odreagowaniu powrócimy do spadków. Byki mogą odroczyć ten moment atakując ponownie opór 73,55 a następnie skutecznie broniąc tego poziomu, wtedy może powstać formacja odwróconej głowy z ramionami z zasięgiem ok 80$ za baryłkę.

????????????????????????????????????????????

Analizę przygotował Dział Analiz Admiral Markets

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here