Naga MarketsW najnowszym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat Brazylii, która rozpocznie rozmowy z Arabią Saudyjską o współpracy z grupą OPEC, w związku z rosnącą produkcją ropy w tym kraju. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


W 2020 roku Brazylia ma produkować 3,5 mln baryłek dziennie

Z kolei eksport w Brazylii ma wzrosnąć do 1,4 mln baryłek dziennie. Do 2030 roku Brazylia może być jednym z pięciu największych eksporterów ropy naftowej na świecie.

Nie jest określone czy Brazylia chce wejść do grupy OPEC lub OPEC+. Indie liczą na stanie się jednym z odbiorców brazylijskiej ropy celem dywersyfikacji ryzyka geopolitycznego jakim jest obecne uzależnienie kraju od dostaw ropy z Bliskiego Wschodu oznajmił Bogusz Kasowski.

 A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here