Naga MarketsPrzeglądarka internetowa Brave chce wdrożyć agregator DEX i portfel NFT w nowej wersjiKrypto-natywna przeglądarka internetowa Brave ujawniła plany dot. nowego portfela ze zintegrowanym agregatorem DEX i funkcjonalnością NFT.

  • Brave wprowadza u siebie nowe funkcje.
  • Chodzi np. o agregator DEX i funkcje dot. NFT.

Brave z nowymi funkcjami

Przeglądarka internetowa Brave ujawniła swoją „mapę drogową 2.0” – przedstawiającą plany zintegrowanego agregatora DEX i obsługi niezamienialnych tokenów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nowa mapa drogowa Brave podkreśla chęć firmy do zintegrowania funkcjonalności DeFi w swoim portfelu i zbadania rozwiązań skalowania dla projektu. Nowy portfel natywny dla Ethereum firmy Brave będzie obsługiwał „przypadki użycia DeFi i NFT”, a także wprowadzi obsługę urządzeń mobilnych i ulepszoną funkcjonalność API.

Planowany agregator DEX będzie starał się nagradzać posiadaczy tokenów BAT, oferując rabaty użytkownikom, którzy płacą opłaty transakcyjne w BAT lub przechowują token w swoich portfelach.

Brave koncentruje się na obsłudze zasobów w wielu sieciach. Teraz weźmie pod uwagę rozwiązania skalowania warstwy pierwszej i drugiej, aby złagodzić wysokie opłaty związane z korzystaniem z sieci głównej Ethereum.

Brave ma również nadzieję, że rozszerzy narzędzia BAT w zdecentralizowanej sieci, w tym zbuduje obsługę tokena w kontekście handlu elektronicznego, VPN, wyszukiwarek i udostępniania plików.

Zmobilizować społeczność

Zespół twierdzi, że rozszerzy wysiłki na rzecz zaangażowania swojej społeczności, w tym będzie organizował regularne spotkania AMA z członkami zespołu, uruchomi „Program Ambasadorów BAT” i będzie tłumaczyć treści na szerszy wachlarz języków.

Od uruchomienia w październiku 2017 roku, Brave obsługuje ponad 3,8 miliona użytkowników miesięcznie, podczas gdy utworzono już też ponad 13 milionów portfeli Brave Rewwards. Mapa drogowa twierdzi, że BAT jest jednym z „najczęściej używanych tokenów” na rynku, zauważając, że ponad 1 milion zweryfikowanych wydawców akceptuje BAT.

Autor poleca również

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin aktualności | ropa brent | usd/pln prognoza | notowanie lotos | kurs mercator |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here