Naga MarketsBrave Lamb Studio wydaje Field Hospital | Rozmowa z Prezesem Michałem DziwnielemWe wtorek odbyła się rozmowa z Panem Prezesem spółki Brave Lamb Studio – Michałem Dziwnielem, działającej na co dzień na rynku gamingowym. W jej trakcie poruszono między innymi temat nowej gry: Field Hospital, nad którą obecnie pracuje spółka. Spotkanie poprowadził redaktor naczelny Comparic24.TV – Marcin Wenus.

  • We wtorek, na antenie Comparic24.tv została przeprowadzona rozmowa z Prezesem Brave Lamb Studio.
  • Padły pytania dotyczące nowej produkcji: Field Hospital.
  • Brave Lamb Studio to spółka gamingowa z grupy PlayWay.

Te artykuły również Cię zainteresują

Field Hospital nową grą od Brave Lamb Studio

Nowa gra nad którą pracuje Brave Lamb Studio ma być pewnego rodzaju hybrydą gatunkową pomiędzy survivalem ekonomicznym, grą o moralnie trudnych wyborach a także elementami z gier RPG i strategii. Rozgrywka ma polegać na prowadzeniu szpitala polowego w okresie I Wojny Światowej, gdzie gracz wciela się w postać będącą dowódcą owego szpitala. Pacjenci są przyjmowani bezpośrednio z linii frontu, a zadaniem gracza jest między innymi podejmowanie decyzji, dotyczących dalszych losów pacjentów.

Zobacz również: Polman ma 2 nowe kontrakty. Kurs odbija w górę od poziomu wsparcia!

Trudnym, moralnym wyborem dla gracza będzie decyzja pomiędzy zabezpieczeniem ludności przed koszmarem wojny i ponownym wysłaniem żołnierzy na front lub ocalenie życia poszkodowanego w walce. Celem nadrzędnym ma być ocalenie jak największej liczby ludzi. Oczywiście szpital również trzeba będzie obronić, co może okazać się nie lada wyzwaniem.

Poniżej znajduje się film przedstawiający koncept gry.

Kto tworzy Brave Lamb Studio?

Prezes spółki Brave Lamb Studio opisał pokrótce zatrudnienie w spółce. Zespół tworzą osoby bardzo doświadczone w branży gamingowej, z minimum 5-letnim doświadczeniem w tworzeniu gier, pracujące w przeszłości w dużych Studiach jak choćby Ci Games.

Osoby, które pracują obecnie nad grą Field Hospital, mają doświadczenie przy sporych projektach, jak choćby Sniper Ghost Warrior 2 od wspomnianego Ci Games, czy Outrider stworzonej przez People Can Fly i mającej zadebiutować w grudniu bieżącego roku.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here