Naga MarketsBrave Lamb Studio: ruszają zapisy na akcje spółki w I transzy oferty publicznej
Michał Dziwniel, Członek Zarządu oraz Główny Producent BraveLamb Studio

Dziś startują zapisy na akcje w ramach I transzy oferty publicznej akcji BraveLamb Studio S.A. Producent gier z Rodziny Movie Games wyemituje łącznie do 51724 akcji serii C, których cena emisyjna została ustalona na poziomie 58 zł. Do 10 listopada br. będą trwały zapisy w ramach I transzy dużych inwestorów, natomiast 11 listopada rozpocznie się II transza skierowana do szerokiego grona inwestorów.

Brave Lamb Studio ruszają zapisy na akcje!

Według ustalonych parametrów łączna wartość oferty wyniesie prawie 3 mln zł. Środki pozyskane z emisji spółka zamierza przeznaczyć na wykonanie pierwszego zamkniętego prototypu (verticalslice) oraz częściowe wykonanie zasadniczych prac produkcyjnych nad grą „Enemy of the State”.BraveLamb Studio S.A., polski producent gier w segmencie Indie Premium, będący częścią rodziny Movie Games, rozpoczął przyjmowanie zapisów na akcje oferowane w ramach oferty publicznej. W ramach I transzy, na którą zapisy trwają do 10 listopada br., Spółka zaoferuje do 20 000 sztuk akcji.

Pierwsza transza kierowana jest do dużych inwestorów.Natomiast w ramach II transzy oferowanej na zasadach equity crowdfundingu, w której spółka będzie przyjmować zapisy na akcje,zostanie zaoferowane co najmniej 31 724 sztuki akcji. Zapisy w drugiej transzy będą miały charakter otwarty.

Środki finansowe pozyskane z emisji akcji Spółka planuje przeznaczyć na wykonanie pierwszego zamkniętego prototypu (verticalslice) oraz częściowe wykonanie zasadniczych prac produkcyjnych nad Enemy of the State. Będzie to zespołowa strzelanka izometryczna osadzona w świecie dwudziestolecia międzywojennego, nie tylko w rzeczywistości Stanów Zjednoczonych. Gracz będzie miał możliwość gry po stronie gangsterów lub policjantów, a także (co jest cechą charakterystyczną gier BraveLamb Studio) podejmować trudne moralnie wybory w trakcie rozgrywki. Premiera gry zaplanowana jest
w drugim kwartale 2024 roku.

Pozyskane z emisji środki pozwolą nam znaczącą przyspieszyć pracę nad naszym drugim planowanym tytułem Enemy of the State. Inspiracją dla tego tytułu były tak znane produkcje jak Ruiner, seria Mafia czy Omerta: City of Gangsters. Wymienione tytuły osiągnęły bardzo wysoką sprzedaż i liczę na to, że również w wypadku naszej produkcji będzie podobnie. – mówi Michał Dziwniel, Członek Zarządu oraz Główny Producent BraveLamb Studio.

Najbliższym ukończenia tytułem studia jestgra War Hospital. Jest to societysurvival osadzony w realiach I wojny światowej. Spółkę przy produkcji War Hospital wspierają eksperci z brytyjskiej sieci muzeów Imperial War Museums. Będzie to również pierwsza produkcja, która uzyskała wsparcie tej organizacji. Gra zostanie wydana na PC oraz platformach nowej generacji. BraveLamb Studio podpisało umowę wydawniczą z francuską spółka Nacon, która będzie globalnym wydawcą War Hospital.

Potencjał gry War Hospital został dostrzeżony przez naszego francuskiego partnera, który będzie odpowiadał za promocję tego tytułu. Może on pochwalić się wieloma sukcesami produkcyjnymi i wydawniczymi. Jestem przekonany, że doświadczenie Nacona przełoży się również na sukces gry War Hospital– dodał.

Do najpopularniejszych tytułów wyprodukowanych lub wydanych przez Nacon należą m.in. seria WRC, gry z serii Warhammer, czy Warewolf: The Apocalypse – Earthblood.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here