Naga MarketsbrasterBraster podpisał umowę z Griffiths & Nielsen produkującą innowacyjne wyroby medyczne w Wielkiej Brytanii, na dystrybucję urządzenia ‘braster pro’ na rynku brytyjskim, podała spółka.

“Przedmiotowa umowa określa progi sprzedażowe wyznaczone do osiągnięcia przez dystrybutora w Wielkiej Brytanii. Biznes plan zakłada sprzedaż urządzeń w pierwszym roku sprzedaży na poziomie 400 000 GBP i osiągnięcie w trzecim roku sprzedaży na poziomie 1 600 000 GBP. Sprzedaż urządzeń rozpocznie się w pierwszej połowie 2020 roku po dopełnieniu formalności rejestracyjnych na tamtejszym rynku” – czytamy w komunikacie.

“Nawiązanie współpracy z kolejnym podmiotem na terenie Wielkiej Brytanii jest ważnym elementem ekspansji zagranicznej spółki. Wprowadzenie urządzenia na tak wymagający rynek jakim jest Wielka Brytania, w oparciu o współpracę z liczącym się na tamtym rynku dystrybutorem, stanowi referencję dla dystrybutorów w innych krajach, a w konsekwencji może mieć wpływ na rozwój współpracy midzynarodowej spółki i przyszłość finansową spółki” – czytamy dalej.

Źródło: ISBnews

gpw

Sytuacja na wykresie:

Spółka zyskiwała podczas środowej sesji ponad 6% przy podwyższonych obrotach. Reakcja na dobre dane jest pozytywna, nadal jednak spółka ma trudną sytuacją fundamentalną. Na wykresie mamy odbicie od wsparcia i wydaje się, że dużym sukcesem byłoby dotarcie ceny na wcześniejsze szczyty.

braster
źródło xStation 5

Czytaj także: Forever Entertainment [FOR] – duże nadzieje na Gamescom, czas na nowe szczyty? – analiza na zamówienieConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here