Naga MarketsBraster jako jedyna firma na świecie posiada sprawdzoną technologię produkcji matryc ciekłokrystalicznych, w oparciu o którą opracowała prototyp urządzenia Brater Tester.

braster
źródło xStation 5

Spółka należała do grona najsilniejszych spółek poniedziałkowej sesji, jej akcje drożały o 20% przy podwyższonych obrotach. Powód wzrostów był podobny jak przy wcześniejszych impulsach wzrostowych, kiedy spółka poinformowała o wejściu na rynek indyjski. Wczoraj spółka podała, że podpisała umowę z firmą JSC Pharmimex, która jest dużym dystrybutorem farmaceutycznym na rynku rosyjskim. Zgodnie z umową, dystrybutor do końca 2024 roku zakupi łącznie 11 100 urządzeń wraz z pakietami badań. Ponadto, dystrybutor będzie odpowiedzialny także za dokonanie rejestracji urządzenia Braster Pro oraz poniesie wszelkie koszty z tym związane. Jest to więc kolejna pozytywna informacja o wejściu na duży, zagraniczny rynek, co w przyszłości może w końcu przełożyć się na poprawę wyników spółki. Na wykresie mamy silne wzrosty od połowy listopada. Ostatnia korekta dotarła na poziom wcześniejszych szczytów. Silne odbicie sugeruje możliwość powrotu na maksimum blisko 4 zł.

Zobacz również: Przegląd komunikatów GPW – Wittchen, CI Games, Asbis

Ten Square Games jest jednym z czołowych polskich producentów gier przeglądarkowych i mobilnych.

tensquaregames
źródło xStation 5

Spółka notowała w trakcie pierwszej sesji nowego tygodnia niemal 4% wzrost ceny i podobnie jak w poprzednich sesjach, wczoraj także utrzymywała się bardzo wysokie obroty. Na wykresie kurs przełamał poziom poprzedniego szczytu, co sugeruje szybki wzrost w okolice oporu przy 110 zł. Powodem wczorajszych wzrostów mogła być publikacja rekomendacji datowanej na koniec marca. Analityk Haitong Bank zalecił kupno akcji, co ciekawe podwyższając mocno cenę docelową ze 118 zł do 133 zł czyli wyżej niż zeszłoroczne maksima. W analizie wskazano głównie na świetne wyniki sprzedażowe gier Fishing Clash i Let’s Fish. W raporcie wskazano także, że oczekuje się 42,7 mln zł przychodów za pierwszy kwartał oraz około 13,4 mln zł zysku netto. Prognoza dla Fishing Clash sięga 130 mln zł za cały 2019 rok.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here