Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Braster jest spółką, której działalność będzie opierać się na produkcji rewolucyjnego narzędzia do diagnostyki onkologicznej piersi u kobiet, w postaci termograficznego testera BRASTER.

braster

Spółka wzrosła wczoraj o ponad 11% zamykając się ponad poniedziałkowym otwarciem. Jest to pozytywny sygnał podparty wysokimi obrotami, który pojawia się w okolicach ważnego wsparcia 11 zł. Z szerszej perspektywy nie ma jednak póki co żadnego znaczenia. Niebawem kurs może testować linię trendu spadkowego. Jej wybicie będzie wstępnym sygnałem poprawy, a potwierdzenie powrotu do wzrostów otrzymamy wówczas, gdy wybity zostanie ostatni szczyt tego trendu czyli 15,34 zł. Jest to zarazem znaczący opór, który łączy kilka wcześniejszych ekstremów. Warto więc w najbliższym czasie mieć na oku tę spółką, być może pojawi się tu pozytywny sygnał na wykresie tygodniowym, a cały ruch spadkowy okaże się tylko długotrwałą korektą w szerszym trendzie wzrostowym trwającym od września ubiegłego roku.tokeneo

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym.

redan

Spółka straciła wczoraj niemal 4% po dość słabych wynikach za pierwsze półrocze. Kurs dotarł w rejon kluczowego wsparcia 2,60-2,70 zł oraz ponad rocznej linii trendu wzrostowego. Pod względem technicznym, mniej więcej w tym rejonie mogłaby zakończyć się trwająca od kwietnia korekta wcześniejszych, bardzo dynamicznych wzrostów. Ogłoszone wyniki jednak nie sprzyjają powrotowi kupujących. Jeżeli w najbliższym czasie nie nadejdzie odbicie w górę, a linia trendu upadnie, trzeba będzie się liczyć z pogłębieniem spadków, przynajmniej w rejon linii trendu wzrostowego, poprowadzonej od stycznia 2013 roku. Byłyby to okolice 2,30 zł. Ostatnio analizowałem spółkę 7 lipca.

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/AUD – outsidebar H4 w ważnym miejscu
Następny artykułAnaliza czwartkowej sesji na DAX. Wzrostowa sesja, ale ciągle ruch we fladze.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

  1. Witam, będę wdzięczny za zrobienie analizy technicznej długoterminowej spółki Primamoda ( jeśli napiszecie coś o fundamentach będzie rewelacyjnie 😉 pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here