Naga MarketsNa początek przybliżmy artykuły, na których będę bazował. Do spółki, co jakiś czas powraca nasz kolega redakcyjny Łukasz NowackiOstatnio o spółce pisał dosyć niedawno, bo 15 lipca w swoim dziale “Gorące spółki dnia“. Na mojej stornie również poruszałem temat BRA. Ja, w przeciwieństwie do Łukasza widziałem wykres pro spadkowo – w podejściu krótkoterminowym (BRA kosztowało 15 zł a jej maksymalne spadki od chwili publikacji wpisu sięgnęły 12 zł). Ale potwierdzam, pod kątem trendu średnioterminowego nadal możemy mówić o wzrostach. A poziom 12 zł jest ważny pod kątem trendu średnioterminowego. Coraz więcej osób widzi nadzieję w tym poziomie. Oto komentarz pod wpisem o spółce BRA:0809-koment
0809-bra

Należy się zgodzić z Łukaszem, co do kluczowego dla całej sytuacji poziomu zaznaczonego na czerwono. Wyjście z kanału spadkowego (a zarazem korekty w trendzie głównym) to nie wszystko. Dopiero pokonanie czerwonego oporu może dać nam większe prawdopodobieństwo udanej inwestycji. Zdecydowanie pozytywne przesłanki niesie ze sobą wykres tygodniowy i widniejąca na nim linia trendu wzrostowego:

0809-bra-tyg

Wracając do pytania we wstawionym komentarzu, muszę stwierdzić, że szansa na powrót do wzrostów jest duża. Pozostaje tylko kwestia pokonania wskazanego wcześniej oporu.


Serdecznie zapraszam do śledzenia działu GPWW miarę możliwości postaram się napisać o kilku interesujących spółkach, które w ostatnim czasie bardzo dobrze rokują. Następny wpis? Dziś przed północą.

Pozdrawiam serdecznie.banner_z_kartamiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here