Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka została utworzona w 2008 roku przez grupę polskich naukowców, którzy opracowali przełomowy sposób zastosowania ciekłych kryształów w diagnostyce raka piersi.

Te artykuły również Cię zainteresują
braster

Spółka należała do ścisłej czołówki najsilniej zyskujących firm podczas wtorkowej sesji. Wzrosty sięgnęły 15,6% i były podparte bardzo wysokim wolumenem. Technika powinna wspierać odbicia, a nawet zainicjowanie kolejnego impulsu wzrostowego. Szerszy trend jest bowiem wzrostowy, a po dużej korekcie odbicie ma miejsce dokładnie na linii trendu łączącej dwa poprzednie dołki. Wyjście ponad wczorajsze maksimum powinno oznaczać dalsze wzrosty.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka jest największym importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych.

intercars

Spółka zanotowała wczoraj kolejną w ostatnim czasie wzrostową sesję. Po wybiciu góra z kanał spadkowego, który w kontekście szerokiego trendu wzrostowego pełnił rolkę korekcyjnej formacji flagi, wczoraj kupujący odnieśli kolejny sukces. Mowa o wybiciu poziom ostatniego szczytu w ruchu spadkowym. W ten sposób otwarta została furtka do zmiany układu dołków i szczytów na charakterystyczny dla trendów wzrostowych. Wydaje się, że najbliższym celem będzie przynajmniej wyrównanie ostatniego szczytu czyli wyjście ponad poziom 300 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here