Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Braster jest spółką, której działalność będzie opierać się na produkcji rewolucyjnego narzędzia do diagnostyki onkologicznej piersi u kobiet, w postaci termograficznego testera.

braster

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała wczoraj ponad 17% na bardzo wysokich obrotach. Była to zdecydowanie najlepsza sesja od bardzo dawna, a głównym czynnikiem, który miał na to wpływ była informacja o ukończeniu linii produkcyjnej matryc urządzenia, którego zadaniem ma być wykrywanie raka piersi. Jest to jedyna firma na świecie posiadająca technologię produkcji tego typu matryc, a rozpoczęcie procesu produkcyjnego powinno zacząć wpływać na lepsze wyniki w kolejnych okresach. Świetna reakcja rynku zdaje się dawać spore szanse na powrót do długoterminowego trendu wzrostowego. Już jakiś czas temu przełamana została linia korekty, a do pełnego sukcesu brakuje wybicia górą z konsolidacji trwającej od początku lipca. Jeżeli do tego dojdzie, a wysokie obroty pokazują siłę po stornie popytu, to kolejnym celem powinno być przynajmniej 20 zł, a więc możliwe są około 30% wzrosty. O pewnym ożywieniu i nadchodzących wzrostach informowaliśmy 28 sierpnia.

PZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

cormay

Wczorajsza niezwykle słaba sesja należała częściowo do spółek biotechnologicznych. Cormay zyskał prawie 5% na bardzo wysokich obrotach. Pod względem technicznym dokonało się wybicie poziomu poprzedniego wierzchołka, a w praktyce aktywacja formacji podwójnego dna. Wydaje się, że po całych latach spadków nadchodzi czas wzrostów. Pierwszym celem powinien być kolejny szczyt czyli okolice 2,88 zł. O szansach na taki scenariusz pisałem wczoraj.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZD/USD – potencjalny koniec korekty
Następny artykułAnaliza środowej sesji na DAX. Wszystkie oczy na Draghiego.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here