Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka została utworzona w 2008 roku przez grupę polskich naukowców, którzy opracowali przełomowy sposób zastosowania ciekłych kryształów w diagnostyce raka piersi.

Spółka okazała się najmocniejszym walorem naszego parkietu podczas czwartkowej sesji. Wzrosty tego dnia osiągnęły niezwykły poziom ponad 31% i zostały wypracowane przy olbrzymich obrotach. Wydaje się, że jedynym powodem tak dużych i nagłych wzrostów była rekomendacja, w której analitycy wycenili spółkę na 36,80 zł. To mimo wzrostów, które już za nami, nadal o niemal 100% wyżej od obecnej wyceny. Obecnie kupujący powinni dążyć do wybicia oporu w rejonie 19-19,50 zł co zmieniłoby układ coraz niżej położonych wierzchołków i potwierdzałoby zakończenie okresu spadkowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Bumech SA prowadzi wielostronną działalność w branży maszynowej, zwłaszcza w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontach maszyn i urządzeń górniczych.

Spółka wzrosła podczas wczorajszej sesji o ponad 17% przy bardzo wysokich obrotach. Taki wynik ustawił ją w czołówce rosnących walorów. Na wykresie widać, że cena od kwietnia ubiegłego roku respektowała krawędzie kanału spadkowego. Wczorajszy impuls doprowadził do wyjścia górą oraz wybicia oporu okolic 0,85 zł. Pojawia się więc szansa na zainicjowanie większego ruchu wzrostowego. Najbliższym celem popytu zdaje się być lokalny opór w rejonie 1,10 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here