Naga MarketsBraster jest spółką, której działalność będzie opierać się na produkcji rewolucyjnego narzędzia do diagnostyki onkologicznej piersi u kobiet, w postaci termograficznego testera.

braster-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy pokazuje, że w ostatnim czasie doszło do gwałtownych spadków. Pozostaje więc szukanie miejsca na potencjalny dołek. Najbliższe wsparcie to okolice poprzedniego wierzchołka czyli 18 – 18,70 zł. Brak reakcji popytu w tym rejonie może skutkować dalszymi spadkami.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

braster-d1

Wykres dzienny wskazuje na przeprowadzoną fazę dystrybucji na poziomie bliskim dwóm poprzednim szczytom. Od dwóch miesięcy cena poruszała się bokiem przy mocno podwyższonych obrotach. Niedawno doszło do wybicia dołem, a gwałtowność spadków wskazuje, że spółka znajdowała się na dość wykupionym poziomie, wszak w okresie wakacyjnym wzrosty sięgnęły niemal 150%. Obecnie cena oscyluje przy wsparciu w postaci poprzedniego wierzchołka. Na razie nie widać żadnej reakcji. Jeżeli wsparcie upadnie, może to oznaczać głębsze spadki, nawet w rejon 12-13 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz rynkowy – NZD słabsze na początku tygodnia
Następny artykułGuten Morgen DAX 31.10.2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here