Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Braster jest spółką, której działalność będzie opierać się na produkcji rewolucyjnego narzędzia do diagnostyki onkologicznej piersi u kobiet, w postaci termograficznego testera.

Te artykuły również Cię zainteresują
braster

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zaliczyła wczoraj drugą mocną sesję z rzędu, rosnąc tym razem o niespełna 4% Wydaje się, że ruch korekcyjny jaki pojawił się po mocnym wybiciu oporu może dobiegać końca. Impuls wybijający powstał przy znacznie wyższych obrotach niż korekcyjne spadki, które jak na razie zatrzymały się przy wsparciu i dającej się już wyznaczyć dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Wydaje się, że cena powinna rosnąć w kierunku ostatniego maksimum, a następnie do oporu okolic 20 zł. Pierwszy raz o potencjalnych wzrostach informowałem 18 lutego.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne.

11bit

Zaskakująco dobrze radzi sobie w ostatnim czasie spółka 11 BIT. Wczorajsze wzrosty o 2,7% to już siódma z rzędu wzrostowa sesja. Od początku miesiąca kurs podskoczył już prawie o 10% co może wskazywać na zakończenie korekty. Możliwe, że wzrosty to efekt opublikowanych w połowie maja wyników za pierwszy kwartał, które pozytywnie zaskoczyły. Wczoraj pojawiła się informacja, że DM BOŚ dodał spółkę do grona tzw. „top picks”, oznacza to tyle, że analitycy tego biura zaliczają spółkę do grona tych, które powinny radzić sobie najlepiej w kolejnym miesiącu. Pod względem czysto technicznym kurs opuścił górą kanał spadkowy, a od ponad roku mamy trend wzrostowy. Wydaje się, że cena powinna rosnąć przynajmniej do 82,50 zł czyli na ostatni wierzchołek.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Witam
    kilka razy pisał Pan już o Stalexporcie, dzisiaj w mojej ocenie wybiliśmy się z rocznego boczniaka na dużych obrotach i może warto napisać jakąś techniczną analizę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here