Naga MarketsBrand24 zadebiutuje na rynku głównym GPW już 11 majaNa 11 maja tego roku został wyznaczony pierwszy dzień notowań Brand24 na rynku podstawowym warszawskiej giełdy. Globalny dostawca usług monitorowania internetu po ponad trzech latach przenosi się do pierwszej ligi rynku kapitałowego. Brand24 zadebiutuje tam już 11 maja bieżącego roku.

Brand24 liczy na udany debiut

Akces do tak elitarnego grona spółek postrzegamy jako kamień milowy w naszym rozwoju – mówi Michał Sadowski, współtwórca i prezes Brand24. – To potwierdzenie tego, że jesteśmy już spółką dojrzałą i docenianą przez inwestorów. Obecność na rynku głównym będzie dla nas z jednej strony wyzwaniem, z uwagi na wyższe wymagania stawiane przez regulatorów, z drugiej jednak szansą na pozyskanie zainteresowania nowych inwestorów ze zróżnicowaną strategią inwestycyjną. Liczymy też na to, że w oczach naszych klientów – zarówno obecnych, jak i przyszłych – zyskamy, jako wiarygodny transparentny partner.  – dodaje Michał Sadowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Obecnie z usług Brand24 korzysta 3610 firm z całego świata. Oprócz monitoringu mediów internetowych spółka oferuje rozszerzone analizy i raporty opracowywane na zamówienie klientów, którzy oczekują dostarczenia produktu bardziej zaawansowanego, który zawiera przetworzone już dane w postaci gotowych wniosków i rekomendacji. Pozwalają one obiektywnie oceniać efekty działań marketingowych oraz porównywać skuteczność z benchmarkiem rynkowym oraz bezpośrednią konkurencją.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dow jones kurs | biomed notowania | prognoza dla dolara | notowania dow jones | wykres kryptowalut |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here