Naga MarketsBrand24 odnotował 20-proc. wzrost liczby klientów rok do roku127 klientów netto pozyskał Brand24 w drugim kwartale 2021 roku. To już piąty kwartał z rzędu, kiedy globalny dostawca narzędzi do monitorowania mediów notuje wzrost bazy klienckiej.

Brand24 odnotował wzrost bazy klienckiej

Drugi kwartał 2021 roku stał pod znakiem dalszego poszerzania zasięgu usług oferowanych przez Brand24. Na koniec czerwca korzystało z nich już 3737 firm na całym świecie. To o około jedną piątą więcej niż w tym samym czasie przed rokiem. W porównaniu z pierwszym kwartałem tego roku wzrost ukształtował się na poziomie 4 proc.Wyniki sprzedażowe w drugim kwartale są niezłe na tle Q2 w zeszłym roku, choć słabsze niż Q1 2021. Wynika to z wcześniejszego i silniejszego niż zwykle „efektu wakacji” – skumulowanego przez ostatnie dwa lata. Warto jednak zauważyć, że cały czas pniemy się w wynikach wyszukiwania Google, biorąc pod uwagę kluczowe frazy. To dobry prognostyk na przyszłość. – mówi Michał Sadowski, współtwórca i prezes Brand24.  

Brand24 od I kw. 2021 r. aktywnie wprowadza nowe, komplementarne produkty kierowane do specjalistów marketingu i PR. Są to między innymi  szyte na miarę analizy sentymentu wobec danej marki, przygotowywane przez wyspecjalizowany dział analityczny wspomagany zaawansowanymi narzędziami informatycznymi. Pozwalają one obiektywnie oceniać efekty działań marketingowych oraz porównywać skuteczność z benchmarkiem rynkowym oraz bezpośrednią konkurencją.

– Cały czas pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, nowymi usługami i poprawą UX. Jeden z projektów, który wkrótce zaczniemy realizować, to budowa algorytmów potrafiących nie tylko indeksować, ale również interpretować treści pojawiające się na temat marek naszych klientów w oparciu o technologię AI. Dostaliśmy na realizację tego projektu dotację z funduszy unijnych. Zgodnie z planem chcemy wdrożyć go do  2023 roku.  – zapowiada Michał Sadowski.

Brand24 jest właścicielem autorskiego narzędzia do ochrony reputacji i monitoringu treści w internecie. Narzędzie sprzedawane globalnie w modelu SaaS (ang. Software as a Service). Spółka ma dominującą pozycję na polskim rynku w swojej kategorii produktowej i z sukcesem komercjalizuje narzędzie na rynku globalnym. Z Brand24 korzystają zarówno duże światowe marki, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa zainteresowanie opiniami na swój temat w internecie.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs huf | notowania lpp | kghm kurs | dom development akcje | giełda forum | akcje jastrzębskiej spółki węglowej | s&p 500 kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here