Naga Marketswydobycie ropyW środowym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat zawirowań na rynku ropy naftowej i braku wspólnego stanowiska w OPEC. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wczorajszego materiału.


OPEC: Rynek ropy czeka dalsza przecena?

Sprawująca prezydencję w OPEC Algieria starała się o zorganizowanie zebrania Rady Komicji Gospodarczej stowarzyszenia, jednak co najmniej cztery kraje (Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt i Nigeria) oświadczyły, że nie widzą potrzeby takiego spotkania, którego celem było omówienie najniższych od 18 lat cen ropy na rynkach.

Warto podkreślić, że obawy o spadający popyt zepchnęły ceny ropy WTI w fizycznych dostawach poniżej $10/baryłkę, a część szacunków mówi o spadku popytu nawet o ponad 30% w najbliższych miesiącach. Donald Trump i Władimir Putin podczas rozmowy telefonicznej ustalili, że urzędnicy z ministerstw energii omówią sytuację na rynku ropy – oznajmił Bogusz Kasowski.


Bezpośredni dostęp do rynków USA i UE. Z Directa kwotowanie cen NYSE i NASDAQ masz bezpłatnie.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here