Naga MarketsBitBay Shop umożliwiający kupno prezentów, gadżetów i drobnych upominków za kryptowaluty rozpoczął właśnie świąteczną kampanię promocyjną, która potrwa do końca grudnia. Z tej okazji giełda cyfrowych aktywów przygotowała specjalny kod rabatowy dla Czytelników Comparic.pl, który upoważnia do 10% zniżki podczas zakupów realizowanych do 24 grudnia 2019 roku.


Bitcoin pod choinkę? Uzupełnij go gadżetem z BitBay Shop

Bank Anglii w zeszłym roku przeprowadził ankietę na Twitterze wśród użytkowników zadając pytanie, w jakiej formie chcieliby znaleźć pod świąteczną choinką gotówkę. 75% ankietowanych odpowiedziało, że najbardziej ucieszyłby ich prezent pieniężny w formie kryptowalut. Obdarowanie najbliższych cząstką Bitcoina lub innych cyfrowych aktywów, to z pewnością ciekawy pomysł na prezent, który można uzupełnić czymś namacalnym i kojarzącym się z ekosystem wirtualnych monet. Z pomocą przychodzi tutaj niewątpliwie BitBay Shop, w którym sympatycy kryptowalut znajdą dla siebie kilka ciekawych propozycji.

W ofercie znaleźć można kryptowalutowe koszuki, skarpetki z motywami Bitcoina i innych cyfrowych aktywów, napoje energetyczne z logo BTC, torby oraz książki poświęcone tematyce inwestycyjnej. Uzupełnieniem oferty są również portfele kryptowalutowe firmy Ledger.

„Akcesoria dostępne w BitBay Shop to niezbędny element wyposażenia każdego tradera, nawet początkującego. Chcemy, aby nasze produkty były użyteczne w życiu codziennym, a jednocześnie dawały Ci poczucie przynależności do społeczności kryptowalutowej i blockchainowej” – informuje strona sklepu.

BitBay z okazji świąt przygotował dla Czytelników Comparic.pl kod rabatowy upoważniający do zakupów z 10% zniżki, promocja trwa do 24 grudnia 2019 roku.

ODBIERZ KOD RABATOWY NA 10%

BitBay to największa giełda cyfrowych walut w Europie Środkowo-Wschodniej i trzecia w Europie, która zadebiutowała w 2014 roku w Polsce. Założycielem platformy i jej wieloletnim CEO jest Sylwester Suszek. W maju 2018 roku giełda BitBay przeniosła swoją działalność na Maltę i teraz pod okiem nowego prezesa, którym jest Paweł Sobków, dalej prężnie się rozwija.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here