Naga MarketsBitBay Shop umożliwiający kupno prezentów, gadżetów i drobnych upominków za kryptowaluty rozpoczął właśnie świąteczną kampanię promocyjną, która potrwa do końca grudnia. Z tej okazji giełda cyfrowych aktywów przygotowała specjalny kod rabatowy dla Czytelników Comparic.pl, który upoważnia do 10% zniżki podczas zakupów realizowanych do 24 grudnia 2019 roku.


Bitcoin pod choinkę? Uzupełnij go gadżetem z BitBay Shop

Bank Anglii w zeszłym roku przeprowadził ankietę na Twitterze wśród użytkowników zadając pytanie, w jakiej formie chcieliby znaleźć pod świąteczną choinką gotówkę. 75% ankietowanych odpowiedziało, że najbardziej ucieszyłby ich prezent pieniężny w formie kryptowalut. Obdarowanie najbliższych cząstką Bitcoina lub innych cyfrowych aktywów, to z pewnością ciekawy pomysł na prezent, który można uzupełnić czymś namacalnym i kojarzącym się z ekosystem wirtualnych monet. Z pomocą przychodzi tutaj niewątpliwie BitBay Shop, w którym sympatycy kryptowalut znajdą dla siebie kilka ciekawych propozycji.

W ofercie znaleźć można kryptowalutowe koszuki, skarpetki z motywami Bitcoina i innych cyfrowych aktywów, napoje energetyczne z logo BTC, torby oraz książki poświęcone tematyce inwestycyjnej. Uzupełnieniem oferty są również portfele kryptowalutowe firmy Ledger.

„Akcesoria dostępne w BitBay Shop to niezbędny element wyposażenia każdego tradera, nawet początkującego. Chcemy, aby nasze produkty były użyteczne w życiu codziennym, a jednocześnie dawały Ci poczucie przynależności do społeczności kryptowalutowej i blockchainowej” – informuje strona sklepu.

BitBay z okazji świąt przygotował dla Czytelników Comparic.pl kod rabatowy upoważniający do zakupów z 10% zniżki, promocja trwa do 24 grudnia 2019 roku.

ODBIERZ KOD RABATOWY NA 10%

BitBay to największa giełda cyfrowych walut w Europie Środkowo-Wschodniej i trzecia w Europie, która zadebiutowała w 2014 roku w Polsce. Założycielem platformy i jej wieloletnim CEO jest Sylwester Suszek. W maju 2018 roku giełda BitBay przeniosła swoją działalność na Maltę i teraz pod okiem nowego prezesa, którym jest Paweł Sobków, dalej prężnie się rozwija.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here