Naga MarketsWinklevossDzień Ojca w Stanach Zjednoczonych obchodzy jest 16 czerwca. Z jego okazji dwójka bliźniaków-miliarderów, Tyler oraz Cameron Winklevoss byli gośćmi programu CBS Sunday Morning, podczas którego rekomendowali amerykańskim mamom i tatom kupno BTC stwierdzając, że Bitcoin jest całkowicie bezbolesny. Sami zdecydowali się natomiast na akumulację 1% wszystkich tokenów BTC znajdujących się w obiegu rynkowym.


Kupno BTC jest bezbolesne. Winklevossowie reklamują swoją aplikację Gemini

CBS Sunday Morning jest programem oglądanym przez miliony Amerykanów. Braci Winklevoss skorzystali więc z okazji, aby zareklamować w nim swoją aplikację Gemini umożliwiającą nabywanie cyfrowych aktywów:
„Najpierw pobierzcie aplikację Gemini, dzięki niej kupno Bitcoina jest bezbolesne. Każda mam i tata powinni tego spróbować, pod warunkiem, że nie zainwestują od razu za dużych środków” – komentował Tyler Winklevoss na antenie telewizyjnej.

Jak przypominali popularni miliarderzy promujący branżę kryptowalutową, cyfrowymi aktywami zainteresowali się jeszcze w momencie gdy Bitcoin był wyceniany na kilka dolarów. Podjęli wtedy decyzję, aby zakumulować 1% wszystkich BTC znajdujących się w obrocie: „W tym czasie uważaliśmy, że BTC stanie się nowym złotem. Złoto posiada natomiast kapitalizację rzędu 7 bilionów dolarów. Jeżeli więc Bitcoin miałby być warty aż tyle lub więcej, to wtedy wydawał się tanim aktywem”

Zobacz również: Krypto-dolary braci Winklevoss zaakceptowane przez nowojorski KNFtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here